Magda Bereda na zdjęciu.

#EmpikMusicLive to cykl koncertów i rozmów z artystami wokół ich premierowych albumów. Tym razem bohaterką muzycznego spotkania będzie Magda Bereda. Podczas wydarzenia promującego jej nowy album "mniejszeodtrzech" (prod. e-Muzyka) artystka zagra 30-minutowy koncert, a także odpowie na pytania fanów dotyczące jej twórczości.

Sama mówi o sobie, że jest "zwykłą dziewczyną, która kocha śpiewać, tworzyć muzykę i zarażać uśmiechem", ale to jedna z najbardziej wpływowych osób polskiego Internetu według magazynu Forbes. Cała jej kariera rozpoczęła się właśnie w sieci. To tam Magda eksperymentowała z muzyką. W 2017 roku jej poczynania zaczęły cieszyć się bardzo dużą popularnością. Od tego czasu zgromadziła 80 milionów wyświetleń i setki tysięcy fanów na portalach społecznościowych. 

Przyszedł czas na  debiutancką płytę młodej piosenkarki. Krążek składa się z kompozycji stworzonych w większości przez samą artystkę. Jeden utwór został napisany przez Margaret, która opisała w nim niezwykłą więź łączącą Magdę z jej fanami. Album "mniejszeodtrzech" w dwóch słowach to prawdziwa szczerość.

Zobacz news.empik.com