Mężczyzna z brodą, w czapce, oplata drewno liną. Kobieta oblewa farbą materiał. Obok napis- warsztaty upcyclingowe, renowacja mebli, farbownie tkanin.

Warsztaty upcyclingowe w KontenerArt

2021-06-24 ( czwartek )
KontenerArt, ul. Ewangelicka, Poznań

W tym roku uczwstnicy skupią się na renowacji mebli i farbowaniu tkanin. Warsztaty poprowadzi Adam Vanara i Ida Psychotropical.
Wstęp na warsztaty jest darmowy.
Spotkania odbywają się na otwartym terenie, na świeżym powietrzu. Terminy i godziny warsztatów mogą się zmienić. Warsztaty będą prowadzone z zachowaniem dystansu i reżimu sanitarnego.

Zapisy na adres: warsztaty.kontenerart@gmail.com

Przynieś stare tkaniny, prześcieradła i pościele z naturalnych włókien żeby dać im nowe życie. Ida w pracowni Psychotropical tworzy wielkoformatowe obrazy przy użyciu starożytnych metod barwiarskich, z ukłonem do współczesnego projektowania. Od 12 lat prowadzi warsztaty farbiarskie w Polsce i Europie, dla dzieci i dla dorosłych. Na warsztatach podzieli się swoim doświadczeniem i pokaże jak ze smutnej, szarej szmaty stworzyć piękne dzieło które uświetni wystrój każdego wnętrza. Ida to artystka multimedialna działająca w różnych dziedzinach sztuki, od performance po landart. Nie ma znaczenia czy jesteś amatorem, czy techniki shibori i tie-dye są Tobie znane, z pewnością nauczysz się czegoś nowego.