Na grafice napis Letnie Brzmienia w Poznaniu.

Natalia Szroeder - koncert z cyklu Letnie Brzmienia

24.07.2021
20:00

Jako dziecko Szroeder wystąpiła w programie "Od przedszkola do Opola". W 2011 roku wokalistka wzięła udział i wygrała w jednym z odcinków programu "Szansa na sukces". W lipcu 2012 roku został wydany debiutancki singiel artystki zatytułowany "Jane". Autorem tekstów i muzyki był Marek Kościkiewicz.
Przełomem w karierze Szroeder było rozpoczęcie współpracy z Liberem, z którym nagrała utwór "Wszystkiego na raz". Piosenka pojawiła się na listach przebojów największych stacji radiowych, w tym w Radio Zet i RMF FM. Razem z raperem wokalistka nagrała również utwór "Nie patrzę w dół". Na początku grudnia 2013 roku ukazał się drugi singiel artystki pt. "Tęczowy", a dwa miesiące później kolejny, zatytułowany "Nie pytaj jak".
W 2015 roku artystka występowała w programie rozrywkowym "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym zajęła siódme miejsce. Na początku 2016 roku wzięła udział w Krajowych Eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji. Wokalistka zaprezentowała utwór "Lustra" i ostatecznie zajęła piąte miejsce. Od początku marca 2017 roku występowała w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Bilety - 59 zł.

opr.sw

Zobacz https://letniebrzmienia.pl/