Na grafice plakat wydarzenia

Koncert Chóru Dziewczęcego Skowronki - Z nutką lata ku jesieni

2021-09-25 ( sobota )
CK Zamek, Sala Wielka, ul. Św. Marcin 80/82

Lato powoli żegna się z nami. W tym roku było nad wyraz łaskawe. Pozwoliło cieszyć się wszystkimi swoimi urokami. Było ciepłe, czasem nawet gorące, było roziskrzone gwiazdami w pogodną noc, zroszone bryzą morskiej fali, zarysowane horyzontem pieszej wycieczki w górach.
Wszystkie te barwy, zapachy i dźwięki przypomną nam SKOWRONKI podczas dwóch wrześniowych koncertów, które odbędą się w Sali Wielkiej CK ZAMEK.
Na scenie zaprezentują się słuchaczom trzy grupy skowronkowe. Julia Łynsza poprowadzi SKOWRONECZKI i Małe SKOWRONKI, natomiast Chór SKOWRONKI wystąpi pod batutą Alicji Szelugi. Dziewczętom akompaniować będą muzycy od lat współpracujący z chórem - Beata Polak na instrumentach perkusyjnych i Czesław Łynsza na fortepianie. Opiekę wokalną nad wszystkimi grupami sprawuje Marzena Michałowska.
Pośród wielu utworów w doskonałym wykonaniu, publiczność będzie mogła usłyszeć nowe, nieznane piosenki specjalnie przygotowane na wrześniowe koncerty. Wybrzmi w nich lato i jego wspomnienie. Koncerty, nutka po nutce, pozwolą łagodnie pożegnać letnie miesiące i spojrzeć w złote oczy polskiej jesieni.

Wystąpią:

Chór Dziewczęcy SKOWRONKI
Chór Dziewczęcy SKOWRONECZKI
Chór Dziewczęcy MAŁE SKOWRONKI
Alicja Szeluga i Julia Łynsza - dyrygentki
Czesław Łynsza - fortepian
Beata Polak - instrumenty perkusyjne

Bilety: 50 zł normalny, 30 zł ulgowy.

opr.sw

Bilety dostępne w: