Fundacja Dzieciaki i Zwierzaki i Pracownia Ekonomii Społecznej ładne rzeczy zapraszają na bezpłatny warsztat edukacyjny, 

Fundacja Dzieciaki i Zwierzaki i Pracownia Ekonomii Społecznej ładne rzeczy zapraszają na bezpłatny warsztat edukacyjny, dedykowany młodym rodzicom oraz osobom spodziewającym się dziecka, poruszający temat prawidłowej pielęgnacji noworodka.
Warsztat poprowadzi wykwalifikowany w pracy z dziećmi fizjoterapeuta - Piotr Szymkowiak. Pan Piotr od lat wspiera rozwój dzieci w Poznaniu i okolicach, ukończył wiele renomowanych kursów. Będzie podpowiadał jakich błędów nie popełniać, jak prawidłowo nosić i podnosić noworodka.
___________________________________________________________

Spotkanie odbędzie się online - osobom zgłoszonym prześlemy link do zoom
___________________________________________________________

Zapisy:
Prosimy o kontakt na maila malgorzata_cieslak@um.poznan.pl, osobom zainteresowanym wyślemy formularz zgłoszeniowy.
___________________________________________________________

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu "Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej", którego celem jest wzrost znaczenia Ekonomii Społecznej w rozwoju społeczno-gospodarczym Miasta Poznania. Projekt realizowany jest w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 -2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Lider projektu: Fundacja Barka, partner projektu: Miasto Poznań Pokaż mniej

Zobacz https://www.facebook.com/events/615317139568889?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22page%22%7D]%7D