Robot z klocków Lego, przedstawiający bajkowe stworzenie na którym siedzą postaci znane z serii powieści Harry Potter.

Półkolonie i warsztaty z GO4Robot

10.07 – 25.08.2023

GO4Robot zaprasza na interesujące półkolonie i warsztaty. Codziennie od poniedziałku do piątku zapewni dzieciom wspaniałą zabawę, która kryje wiele walorów edukacyjnych.

Półkolonie i warsztaty wyróżniają się ciekawym, wyróżniającym się programem. Robotyka i programowanie pozwolą na rozwój docenianych na rynku pracy kompetencji takich jak gotowość cyfrowa i obycie w technologiach. Pod okiem doświadczonych trenerów dzieci zbudują i zaprogramują roboty ze swoich ulubionych gier i filmów, nauczą się pracować zespołowo oraz spędzą aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Dostępne są 2 rodzaje usług. Pierwsza z nich - półkolonie, to 5-dniowy wakacyjny turnus, nawiązujący do popularnej wśród dzieci tematyki gier i filmów, np. Minecraft, Harry Potter czy Star Wars. Organizatorzy zapewniają całodniową opiekę oraz pełne wyżywienie. Na warsztaty obowiązują zapisy na wybrane dni. Każdy z nich to inna tematyka zajęć dostosowana do obecnego etapu rozwojowego. W trakcie zajęć używane są najbardziej efektywne metodologie, na przykład Storytelling i Design Thinking.

Więcej informacji na temat programu, dostępnych turnusów oraz cennika są dostępne na stronie internetowej organizatora.

Zobacz go4robot.pl/poznan/polkolonie-poznan/