Wydarzenia na planie Pokaż na planie
ICAN Institute

Czy zdalne zarządzanie zespołem ogranicza skuteczność menedżera?

2021-05-14 ( piątek )
10:00-11:00
Internet

ICAN Institute i Poznań Biznes Partner zapraszają na bezpłatne webinarium: Czy zdalne zarządzanie zespołem ogranicza skuteczność menedżera?

Termin: 14.05.2021 r., g. 10:00 - 11:00,

Formularz zgłoszeniowy pelen program wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej wydarzenia.

Pandemia pokazała, że wiele procesów przestało działać w cyfrowej rzeczywistości. Dziś musimy pozbywać się starych przyzwyczajeń i budować nowe nawyki. W tej sytuacji kluczowymi zadaniami lidera są wdrożenie zmian w zespole i utrzymanie motywacji pracowników. Nie jest to łatwe, ponieważ musi łączyć je z obciążeniem innymi - równie ważnymi - rolami: stratega i egzekutora wyników.

W ciągu poprzedniego roku zyskaliśmy świadomość wyzwań stojących przed liderami: przede wszystkim brakuje im czasu na zdobycie niezbędnych kompetencji i rok po ogłoszeniu lockdownu wiemy już, że często utrwalają oni słabo działające schematy. Badania Harvarda Business Review* alarmują, że pracownicy tracą zaufanie przełożonych, bo ci koncentrują się na mikrozarządzaniu. Co zrobić by zarządzanie zdalne nie prowadziło do spadku motywacji i niezadowalających rezultatów pracy menedżera?

Zapisz się na webinarium i dowiedz się?

  • jakie są najczęstsze błędy w zdalnym zarządzaniu zespołem;
  • jak motywować i utrzymać zaangażowanie członków zespołu;
  • jakie rozwiązania wdrożyć, aby praca zdalna była skuteczna i nie traciła na efektywności;
  • jak priorytetyzować zadania, aby nie doprowadzić do wypalenia pracowników.

Prowadząca: Katarzyna Tatarkiewicz - wieloletni praktyk biznesu w obszarze zarządzania ludźmi, trenerka programu Management™.

Wspiera menedżerów i całe przedsiębiorstwa w codziennych działaniach, aby skutecznie osiągały wyznaczone sobie cele. Proces zmiany, motywowania pracowników, programy wellbingowe czy employer branding - to przykładowe pola działania, w których się specjalizuje. W trakcie pracy zawsze pokazuje omawiany proces z perspektywy indywidualnego człowieka, firmy oraz wpływ na wyniki finansowe.

Trenerka i autorka artykułów z tematyki biznesowej oraz psychologicznych aspektów procesów, które zachodzą na rynku pracy.

Zobacz https://management.ican.pl/zarzadzanie-zdalne/