Darmowe półkolonie dla dzieci z Ukrainy

2022-07-25 ( poniedziałek ) – 2022-07-29 ( piątek )
07:30-16:00
TEB Edukacja Poznań

Już pod koniec lipca rozpoczną się darmowe półkolonie dla dzieci z Ukrainy. Projekt powstał dzięki współpracy TEB Edukacji i Wyższej Szkoły Bankowej.

Poznański oddział TEB Edukacja zachęca dzieci z Ukrainy do udziału w darmowych półkoloniach, które odbędą się w dwóch terminach: 25-29 lipca 2022 oraz 15-19 sierpnia 2022. Półkolonie przeznaczone są dla uczniów w wieku 10-15 lat. Dzieci - oprócz licznych zajęć zorganizowanych na terenie oddziału - mogą liczyć także na atrakcje na terenie miasta.

Pierwszego dnia przejadą się kultową "Maltanką", pospacerują w koronie drzew, a także zjadą saniami na Malta Ski. Drugi dzień obejmie warsztaty z akrobatyki dla początkujących, skoki na trampolinach, zumbę i inne gry zespołowe. Trzeciego dnia zaplanowano warsztaty z kolażu, a także gry planszowe. Dwa ostatnie dni, to wizyty w kultowych dla Poznania miejscach - Nowym Zoo i Termach Maltańskich.

"Cieszymy się, że w ramach naszej współpracy z Wyższą Szkołą Bankową możliwe jest zorganizowanie tego rodzaju atrakcji dla dzieci z Ukrainy. Miło nam, że w tych trudnych czasach dzieci mogą liczyć na chwilę wytchnienia i zabawy" - mówi Prezes TEB Edukacji Ewa Wawrzyniak.

W trakcie półkolonii dzieci mogą liczyć na stałą opiekę tłumacza. Więcej informacji na temat półkolonii i zapisów dostępnych jest w sekretariacie szkoły pod adresem: TEB Poznań ul. Rynek Jeżycki 1 60-847 Poznań

Załącznik

Zobacz www.teb.pl/aktualnosci/lista-aktualnosci/darmowe-wakacyjne-polkolonie-dla-dzieci-z-ukrainy,6127