baner

W ramch cyklu Summer Sky Festival - Koncert: Gromee - UWAGA! IMPREZA ODWOŁANA!

25.07.2020
20:00

Gromee jest producentem muzycznym i DJem tworzącym głównie muzykę dance, pop, house i EDM. Od kilku lat współpracuje z największymi studiami na świecie, a w jego solowym projekcie śpiewało wielu wybitnych artystów.

W lipcu 2019 artysta wydał swój solowy singiel Love You Better - który w bardzo szybkim czasie uplasował się na liście najczęściej odtwarzanych utworów w Polskich stacjach radiowych. Piosenka została nominowana do nagrody na Przebój Lata 2019 RMF i Polsatu.

Na koncertach Gromeego publiczność może poczuć się jak w najlepszych klubach Europy i usłyszeć największe światowe hity w starannie wyselekcjonowanych remixach, przy których bawi się publiczność na całym świecie, oraz numery samego artysty.

  • Strefa VIP - wydzielona strefa najbliżej sceny. Miejsca stojące, możliwości rozłożenia własnych kocyków na trawie w piknikowej atmosferze. Niewielka limitowana liczba osób. Konieczne zachowanie odległości 5m2 na osobę. Bliski dostęp do Food Truck-ów i punktów z napojami. - bilety w cenie 80 zł
  • Strefa Standard - wydzielona strefa nieopodal sceny. Miejsca stojące, możliwości rozłożenia własnych kocyków na trawie w piknikowej atmosferze. Konieczne zachowanie odległości 5m2 na osobę. Dostęp do Food Truck-ów i punktów z napojami. - bilety w cenie 65 zł
  • Strefa Samochodowa - wydzielona strefa z limitowaną liczbą samochodów. Maksymalnie 2 osoby w samochodzie. Możliwość korzystania ze strefy Food Truck i punktów z napojami.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, każdy z uczestników zobowiązany jest do posiadania wypełnionego i podpisanego OŚWIADCZENIA O STANIE ZDROWIA.

_
opr.LT