Wydarzenia na planie Pokaż na planie
.

Excel zdalnie - cykl szkoleń

2020-05-25 ( poniedziałek ) – 2020-06-04 ( czwartek )
18:00-20:00
webinar online

Dla kogo spotkanie z Excela

Program przeznaczony dla wszystkich którzy pracują na Excelu, ale nie do końca go rozumieją lub chcą rozpocząć przygodę z najpopularniejszym programem pakiet Office. Program został tak opracowany, aby umożliwić Ci bezproblemową codzienną pracę w Excelu, nauczysz się ja wprowadzać dane, jak szybko wykonać podstawowe obliczenia, aby potem móc je przedstawić w tabeli lub wykresie. Sortowanie lub filtrowanie też nie będzie już wyzwaniem. Ten program szkolenia jest też idealnym sposobem na przypomnienie i uschematyzowanie posiadanej wiedzy.

Szkolenie rozpoczyna się od szybkiej powtórki wybranych tematów z poziomu podstawowego, aby przypomnieć sobie najistotniejsze tematy niezbędne do dalszej nauki. Po tym wprowadzeniu przejdziemy do tematyki z poziomu średniozaawansowanego.

W celu zapisania się na szkolenie wystarczy zgłoszenie mailowe - na tej podstawie otrzymacie dostęp do aplikacji.

Czas szkolenia - 8 spotkań z Excelem od 18:00 do 20:00.

Zapisy mailowe - zapisy@szkolenia-ic.pl

Masz pytania dzwoń - tel. 570 999 675

Facebook - https://www.facebook.com/szkoleniaic/

Organizatorzy szkolenia:

Szkolenie organizowane przy współpracy z Poznań Biznes Partner oraz Grupa MY IT - firma 15 lat doświadczenia w usługach IT dla szkół oraz małych i średnich firm - specjalizacja wdrażanie usług Microsoft, wdrażanie oraz admiracja Windows Serwer, Windows Azure oraz Office 365 wdrażanie oraz administracja. Dodatkowo jako Centrum Kursów Komputerowych szkolenia z programów MS Office - przeszkolonych ponad 7 tysięcy osób, zrealizowane szkolenia w ponad 100 firmach ponad 15 tysięcy godzin szkoleniowych. Szkolenie prowadzi Michał Nykiel.

Program szkoleń