Wydarzenia na planie Pokaż na planie
zdjęcie dzieci konstruujących roboty

Ferie zimowe Mały Inżynier

2022-01-17 ( poniedziałek ) – 2022-01-28 ( piątek )
09:00-16:00
ul. Zagrodnicza 8a, Poznań

Organizujemy ferie zimowe w Poznaniu, podczas których Twoje dziecko weźmie udział w zajęciach z robotyki i programowania czy elektroniki. Ferie z robotami są idealną okazją, aby rozwijać kreatywność i umiejętności logicznego myślenia. Półkolonie pełne eksperymentów, zabaw edukacyjnych i ciekawych gier pozwolą kształtować nowe umiejętności i pasje.

Nasze warsztaty to przede wszystkim praktyka i angażowanie dzieciaków w konkretne działania. W czasie półkolonii z robotami dzieci będą więc konstruować i programować własne maszyny, nauczą się majsterkowania i współpracy z grupą oraz zmierzą się z nowymi, inspirującymi problemami do rozwiązania. Programowanie Minecraft pomoże wkroczyć w cyfrowy świat algorytmów poprzez samodzielną modyfikację popularnej gry. Z kolei eksperymenty dla dzieci będą świetną okazją do nauki chemii, fizyki i innych nauk ścisłych.

Półkolonie zimowe przeznaczone są dla dziewczynek i chłopców w wieku od 5 do 15 lat. Zajęcia dopasowane są do możliwości i umiejętności uczestników, mamy więc grupy odpowiednie dla nowicjuszy, jak i zaawansowanych adeptów technologii i nauki.

Zobacz www.malyinzynier.pl