usmiechnieta kobieta z kwiatami doniczkowymi w rękach

Flower Market i warsztaty ogrodnicze w Poznań Plaza

20.04.2024
09:00

Targi roślin ozdobnych i produktów home&deco, warsztaty ogrodnicze, wystawa plakatów z poradami jak prawidłowo uprawiać rośliny, konsultacje z ekspertami - to wszystko jednego dnia w Poznań Plaza. Dołącz do nas i odkryj najróżniejsze odmiany roślin doniczkowych i kwiatów idealnych dla Twojego domu. Znajdziesz również inspiracje na balkonowe aranżacje oraz przydomowe ogrody.

Ponadto, czekać będzie na Ciebie szeroki wybór doniczek, osłonek, ekologicznej ziemi, hydrożelu, mini nawadniaczy oraz elementów dekoracyjnych wykonanych z naturalnych materiałów.

W programie specjalne warsztaty ogrodnicze dedykowane dzieciom i dorosłym: "Bezobsługowe kwiaty na balkon", prowadzone przez Łukasza Skopa - mgr inż. biotechnologii roślin, znanego z cyklu ogrodniczego "Co z tego wyrośnie?" w Dzień Dobry TVN. Warsztaty odbędą się zgodnie z zasadami zrównoważonego ogrodnictwa.

Udział w warsztatach wymaga uprzedniego zapisania się.

W warsztatach wezmą udział chętne osoby, które prześlą maila zgłoszeniowego na adres: warsztaty@bloom-marketing.eu i zjawią się w dniu 20.04.2024, na 20 minut przed rozpoczęciem. Wysłanie maila nie jest jednoznaczne z udziałem w warsztatach. Udział w nich potwierdzi mailowo Organizator każdemu uczestnikowi. Udział w warsztatach jest jednoznaczny z akceptacją i przyjęciem warunków regulaminu.

Warsztaty odbędą się w 3 turach:

  • 11:00-12:00,
  • 12:30-13:30,
  • 14:00-15:00.

Niezapomnianym elementem będzie również wystawa plakatów z poradami dotyczącymi uprawy roślin w domu, na balkonie oraz w przydomowym ogródku w przyjazny dla środowiska sposób. To świetna okazja do zgłębienia tajników "ogrodu zrównoważonego". Przygotowaliśmy także kącik porad roślinnych prowadzony przez inżyniera roślin, który służyć będzie radami dotyczącymi pożyteczności i funkcjonalności flory w domu. Nie możesz też przegapić wystawy "pożytecznych" roślin ozdobnych do domu, które nie tylko pięknie wyglądają, ale również oczyszczają powietrze z toksyn, podnoszą wilgotność powietrza i są idealne do sypialni.

Flower market i warsztaty ogrodnicze w Poznań Plaza! | Facebook