Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Uczestniczki targów wybierają ubrania

Babi Targ - wietrzenie szaf na wiosnę - przeniesione na 17.05.2020

2020-03-15 ( niedziela )
12:00-16:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie, Hala nr 1, ul. Głogowska 14, Poznań

Ze strony Organizatora:

"Informujemy, że w związku z rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego Babi Targ zostaje przesunięty na późniejszy termin, tj. 17 maja. Impreza odbędzie się w Hali nr 1 MTP w Poznaniu. Bilety zakupione na marcowe wydarzenie, z gwarancją niezmienności ceny, będą obowiązywać podczas majowej edycji imprezy. Jeśli nowy termin Tobie nie odpowiada, możesz zrezygnować z udziału i skierować prośbę o zwrot opłaty za zakupiony bilet - możesz to zrobić najpóźniej do 31.03.2020. W tym celu prosimy kierować się instrukcjami zawartymi w mailu, który zostanie przesłany przez Tobilet.pl, dystrybutora biletów na wydarzenie.
Do zobaczenia w maju!
Zespół Babilądu"

_

Czas przejrzeć szafy, pozbyć się ubrań, których już nie nosimy, a przy okazji odświeżyć trochę swoją garderobę. Organizatorzy zapraszają na wiosenną edycję Babiego Targu w Poznaniu.

Założenie imprezy jest takie, by ubrania czy dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym prezentem i teraz ukryte są na dnie szafy, wymienić na coś innego. Babi Targ to także świetna okazja, by za grosze kupić ciekawe ciuchy czy biżuterię, bo jeżeli transakcja wymiany nie dojdzie do skutku, zawsze można negocjować zakup.

Imprezie towarzyszyć będą warsztaty dla najmłodszych przygotowane przez Leśną Polanę oraz sekcja Mami Babi Targ z ciuszkami i akcesoriami dziecięcymi i ciążowymi.

Sprzedaż biletów na imprezę rozpocznie się 20 lutego, ok. godz. 12.00, na stronie www.tobilet.pl.

-------

Już od trzynastu lat mieszkanki i mieszkańcy stolicy Wielkopolski regularnie wietrzą swoje szafy, dając tym samym drugie życie swoim ubraniom.

Pierwszy Babi Targ odbył się w klubokawiarni Meskal w Poznaniu i zainaugurował działalność Babilądu w marcu 2007. W wymianie wzięło wówczas udział 40 pań. Teraz imprezy gromadzą kilkaset osób i są organizowane regularnie w Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i Bydgoszczy. Do tej pory odbyło się ponad 100 edycji imprezy, Babi Targ był przez trzy lata główną modową imprezą Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Kobiet No Women No Art. W 2013 i 2014 roku znalazł się również w programie Generatora Malty - jednego z ważniejszych projektów Festiwalu Malta. W 2014 roku zorganizowana została wyjątkowa edycja imprezy - ogólnopolska akcja wymiany ciuchów Babi Targ z OLX, która odbyła się równocześnie w 7 miastach Polski: Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie, i zgromadziła kilkanaście tysięcy uczestniczek i uczestników.

Organizowane są również specjalne edycje Babiego Targu skierowane głównie do rodziców, czyli Mami Babi Targ - m.in. w ramach Targów Happy Baby na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz Festiwalu Sztuka Szuka Malucha.

Babi Targ® jest najstarszą i największą imprezą tego typu w Polsce!

Zobacz www.babilad.pl