Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Z lewej zdjęcie uśmiechniętej kobiety podpisane Kamila Gąsior. Z prawej tytuł szkolenia: Jak wykorzystać chmurę w Twojej firmie? Wprowadzenie do rozwiązań chmurowych dla biznesu, 25.02.2022. Na dole logotypy organizatorów: Poznań Biznes Partner i Firmy Jutra program Google i PFR

Jak wykorzystać chmurę w Twojej firmie? Wprowadzenie do rozwiązań chmurowych dla biznesu

2022-02-25 ( piątek )
11:00-12:00
Internet

Poznań Biznes Partner i Firmy Jutra zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. Jak wykorzystać chmurę w Twojej firmie? Wprowadzenie do rozwiązań chmurowych dla biznesu.

W szybko zmieniającej się rzeczywistości poszukujemy sprawnych i ułatwiających rozwój firmy rozwiązań. Jeśli szukasz wygodnego sposobu na usprawnienie pracy z zespołem i klientami, chcesz mieć profesjonalną skrzynkę mailową, a także zabezpieczone dane firmowe, planujesz rozwinąć swój biznes wykorzystując moc obliczeniową chmury, zapisz się na bezpłatne szkolenie prowadzone przez doświadczonego doradcę Google. Google, Polski Fundusz Rozwoju i Operator Chmury Krajowej zapraszają na szkolenie w ramach programu Firmy Jutra, w trakcie którego dowiesz się:

  • czym jest chmura i jakie możliwości stwarza;
  • z jakich usług w chmurze warto skorzystać;
  • jak możesz wykorzystać podstawowy pakiet narzędzi biurowych do rozwoju swojego biznesu oraz optymalizacji kosztów w firmie;
  • a także gdzie szukać dalszego wsparcia i rozwiązań.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą, dzięki któremu dowiesz się, jak w pełni wykorzystać potencjał nowych technologii i chmury do rozwoju swojej firmy.

Co zyskujesz?

W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na wytłumaczeniu podstawowych pojęć oraz praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą w pełni wykorzystać potencjał chmury w twojej firmie. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może:

  • skorzystać z indywidualnej konsultacji dotyczącej wdrożenia i wykorzystania chmury w twojej firmie;
  • otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Chmura to już nie tylko abstrakcyjne pojęcie związane z IT, ale realna szansa na rozwój twojej firmy w świecie błyskawicznych zmian i transformacji technologicznej. Dołącz do nas!

Termin: 25 lutego 2021 r., 11:00 - 12:00 

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o kontakt i rejestrację: https://app.evenea.pl/event/chmura-w-firmie-25-02/

Szkolenie odbędzie się przy pomocy aplikacji Zoom. Link logujący na szkolenie zostanie Państwu przesłany w dzień szkolenia.

Sugerujemy uczestnictwo w wydarzeniu korzystając ze stabilnego połączenia internetowego najlepiej przewodowego.

Prowadząca:

Kamila Gąsior

Trener marketingu, Doradca Google w programie Firmy Jutra Zajmuje się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Prowadzi w tym zakresie szkolenia, warsztaty oraz konsultacje indywidualne dla przedsiębiorców.

Przez 4 lata wspierała polskich przedsiębiorców, jako doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Bogate doświadczenie zdobyła również na swoich poprzednich stanowiskach w agencjach marketingowych - m.in. w działach SoMe, PR, czy w dziale eventowym. Absolwentka szkoły performance marketingu Marketing Masters. Dzięki swojej pasji i zamiłowaniu do pracy z ludźmi pomaga małym i średnim przedsiębiorcom w tworzeniu strategii marketingowych a także doradza w zakresie narzędzi marketingu online. Obecnie doradczyni w programie Firmy Jutra.

Zapraszamy serdecznie!

Zobacz app.evenea.pl/event/chmura-w-firmie-25-02/