Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Baner z nazwą zespołu i zdjęciem artystów.

Koncert jubileuszowy - Riverside 20

2022-09-24 ( sobota )
20:00
Klub Muzyczny B17, ul. Bułgarska 17, Poznań

Koncert wyprzedany!

To jeden z niewielu polskich zespołów, któremu udało się osiągnąć międzynarodowy sukces. W kręgach mówi się o nich jako o "polskim towarze eksportowym". Mając na swoim koncie siedem albumów długogrających, dwa minialbumy i kilka wydawnictw koncertowych, warszawski Riverside obchodzi właśnie jubileusz 20-lecia istnienia zespołu. Latem 2021 miały miejsce pierwsze koncerty. W tym roku jubileuszowa trasa zawita do Stanów Zjednoczonych, Kanady, krajów zachodniej Europy oraz Polski.

"RIVERSIDE 20" to program, podczas którego zespół prezentuje przekrojowy materiał ze wszystkich swoich płyt. I już we wrześniu 2022 warszawscy progrockowcy wystąpią z nim na wielkim finale w Gdyni, Poznaniu i Gliwicach!

"W tym roku chcielibyśmy powrócić do miejsc, w których nie graliśmy w roku ubiegłym" - komentuje zespół - "Mamy nadzieję, że podczas tej trasy nie zabraknie niespodzianek, które sprawią, że nasze ostatnie jubileuszowe występy będą niezapomniane. Spotkajmy się, już bez masek, obostrzeń i certyfikatów, i niech te wieczory napełnią nas wszystkich pozytywną energią!"

Bilety wyprzedane.

akt.sw