Baner promujący wydarzenie. Nazwa wydarzenia i zdjęcie artystów.

Koncert - Mario Stefano Pietrodarchi, Łukasz Kuropaczewski, Anna Duczmal-Mróz

24.04.2024
19:00

Z myślą o melomanach przygotowano muzyczną bombę. W imieniu Fundacji Laboratorium Marzeń Organizatorzy zapraszają na nadzwyczajny koncert. U boku Orkiestry prowadzonej przez Annę Duczmal-Mróz wystąpią na jednej scenie: charyzmatyczny bandoneonista, okrzyknięty ulubieńcem publiczności - Mario Stefano Pietrodarchi oraz wirtuoz gitary, artysta, którego poznańskiej publiczności nie trzeba przedstawiać - Łukasz Kuropaczewski.
Celem tego niezwykłego muzycznego wydarzenia, przepełnionego rytmami tanga argentyńskiego jest wsparcie kampanii #Stopstereotypom ukierunkowanej na pomoc dzieciom z niepełnosprawnościami i ich rodzinom.

W programie:

 • Antonio Vivaldi - Koncert D-dur RV93
 • Nino Rota - Omaggio a Fellini
 • Astor Piazzola - Soledad
 • Astor Piazzolla - Double concerto Hommage a Liege
 • Astor Piazzolla - Quatro Estaciones Portenas - 3 części Primavera, Verano, Otono

Wykonawcy:

 • Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus pod batutą Anny Duczmal - Mróz - klejnot muzyczny Polski, uznawanym na całym świecie za jeden z najwspanialszych zespołów kameralnych. Znana z wyjątkowego brzmienia i perfekcji wykonawczej, orkiestra zyskała międzynarodowe uznanie, będąc ambasadorem polskiej muzyki na międzynarodowej arenie. Z ponad 50 wydawnictwami płytowymi i regularnymi występami w prestiżowych salach koncertowych, takich jak Concertgebouw w Amsterdamie czy Teatro alla Scala w Mediolanie, Amadeus współpracuje ze światowej klasy solistami. Ich bogaty repertuar obejmuje dzieła od baroku po współczesność, a ich nagrania i występy na prestiżowych festiwalach muzycznych świadczą o niezrównanej klasie zespołu.
 • wybitny gitarzysta Łukasz Kuropaczewski - światowej sławy wirtuoz gitary, jeden z najbardziej rozpoznawalnych gitarzystów swojego pokolenia, współpracował z czołowymi artystami i zespołami z całego świata.
  Występował w najważniejszych salach koncertowych, takich jak Royal Festival Hall w Londynie, Concertgebouw w Amsterdamie, Carnegie Hall w Nowym Jorku
  Jego dyskografia obejmuje sześć albumów nominowanych do prestiżowej Nagrody Fryderyk, z których każdy otrzymał uznanie za wybitne interpretacje.
 • oraz charyzmatyczny bandoneonista Mario Stefano Pietrodarchi, okrzyknięty ulubieńcem publiczności, który specjalnie na to wydarzenie przyjedzie do nas z Włoch
  Ten wszechstronny włoski artysta, jest laureatem wielu prestiżowych nagród muzycznych. Jego kariera obfituje w wyjątkowe momenty, jak występ w Colosseum na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Abruzji czy obchody 150. rocznicy zjednoczenia Włoch w Arena di Verona. Występował na całym świecie obok takich gwiazd jak Erwin Schrott, Anna Netrebko, czy Andrea Bocelli.

Bilety w cenie 60 zł*.

______
*bileterie mogą do ceny nominalnej doliczać prowizję.

Kup bezpośrednio:

Załącznik