Baner promujący wydarzenie. Nazwa wydarzenia i zdjęcie artystów.

Jeśli stronisz od poważnych koncertów, wymagających skupienia i zastanawiania się nad odwiecznym pytaniem "co artysta miał na myśli..." - to dobrze trafiłeś.

Formacja VINCERNO, czyli Trzech Tenorów to właśnie takie wydarzenie. Trzech mężczyzn, których jednoczy pasja do śpiewu, poczucie humoru i pozasceniczna przyjaźń, przenosząca się na scenę. Zdarza się, że podczas koncertu wykonawcy nie szczędzą sobie wzajemnie żartów i uwag na swój temat. Podstawą jest interakcja z publicznością, a wszystko oparte jest na repertuarze dobranym w taki sposób, aby obok klasycznych arii operetkowych czy operowych rozbrzmiewały przeboje muzyki rozrywkowej, arie włoskie, piosenki Elvisa Presleya czy Franka Sinatry - krótko mówiąc: pozytywna mieszanka muzyczna. I co najważniejsze, publiczność nie tylko słucha, ale przede wszystkim śpiewa z wykonawcami i dobrze się bawi, dziki lekkiej i dostosowanej do danej chwili konferansjerce.

Trzech Tenorów:

  • Mirosław Niewiadomski - elegancki, przystojny, obdarzony ciemną, uwodzicielską barwą głosu.
  • Mariusz Adam Ruta - romantyczny, pełen wdzięku scenicznego, obdarzony liryczną barwą głosu.
  • Bartosz Kuczyk - przeplatający różnorodny repertuar w swoim wykonaniu anegdotami i humorem złotousty konferansjer (mówi się, że również nieźle śpiewa).

Bilety w cenach nominalnych* od 106,50  zł (w zależności od miejsca).
_____
*bileterie mogą do ceny nominalnej doliczać prowizję.

Kup bezpośrednio: