na czarnym tle widoczna postać tancerza, stojacego tyłem, ubranego w białe krótkie spodenki i białą koszulkę bez rękawów. Postać przechylona jest do tyłu, prawą rękę wyciąga przed siebie, lewą za siebie. Obok informacje o spektaklu.

Lekcje tańca współczesnego z Bartoszem Dopytalskim - z cyklu uczyMY #naTaczaka

18.06.2024
18:30

Zajęcia warsztatowe z tańca współczesnego. Prowadzący: Bartosz Dopytalski.

Zajęcia są przestrzenią do swobodnej eksploracji tańca współczesnego. Prowadzący stopniowo przekazuje wszelkie narzędzia ruchowe uczestnikom, którzy w ten sposób zapoznają się z techniką tańca współczesnego. Wszystkie informacje są na bieżąco eksplorowane podczas każdego ze spotkań.

Bartosz Dopytalski - choreograf, tancerz, instruktor. Student Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, Europy i Świata (PFT, IDO). W 2013 roku zajął 3. miejsce i zdobył nagrodę specjalną w IV edycji telewizyjnego programu "Got to Dance", emitowanego przez Telewizję Polsat. Można go było zobaczyć w spektaklu Extravaganza o władzy (reż. Joanna Drozda) w Teatrze Polskim w Poznaniu. Pracował w Teatrze Muzycznym w Poznaniu - występował we wszystkich musicalach znajdujących się w repertuarze tej sceny.
Od 1 września 2022 jest członkiem zespołu Polskiego Teatru Tańca.

Warsztaty odbywają się o godz. 18.30
Grupa wiekowa: 14+
Cena: bilet na pojedyncze zajęcia - 35 zł - można wykupić tylko drogą elektroniczną.

materiały Polskiego Teatru Tańca

Bilety dostępne w:

Kup bezpośrednio:

Zobacz www.ptt-poznan.pl