Kolaż zdjęć, na jednym międzynarodowa grupa ludzi, na drugim potrawy, na trzecim dwie kobiety siedzące przy stole. Na głównym zdjęciu napis Międzykulturowy dzień, przez żołądek do kultury.

W sobotę 13 lipca w Klubie Krąg odbędzie się wyjątkowe spotkanie, które zabierze uczestników w podróż dookoła świata bez wychodzenia z Poznania! Poznajcie młodych ambasadorów kultury z m.in. Turcji, Indonezji, Maroka, Indii, Hiszpanii, Azerbejdżanu, Włoch, Tunezji, Nigerii, Egiptu, Słowacji i Ukrainy, którzy przyjechali do nas w ramach projektu Europejskiego Korpusu Solidarności "Broaden our horizons in teams".

W tę sobotę będziecie mieć niezwykłą okazję, by nauczyć się podstawowych zwrotów w ich językach, odkryć fascynujące ciekawostki o różnych kulturach oraz skosztować autentycznych specjałów kulinarnych z różnych zakątków globu.

Jeśli chcecie bliżej poznać tych inspirujących młodych ludzi i dowiedzieć się więcej o ich krajach przyjdzie na spotkanie do Kręgu.

Prezentacja jest częścią projektu Mobilne Centrum Inicjatyw Lokalnych Łazanka, finansowanego ze środków Urzędu Miasta Poznania we współpracy z projektem "Broaden our horizons in teams" Europejskiego Korpusu Solidarności.

Wstęp wolny.

Więcej informacji na Facebooku.