Wydarzenia na planie Pokaż na planie
""

Mucha nie siada. Familijna gra (prawie) bez komputera

2021-01-11 ( poniedziałek ) – 2021-01-15 ( piątek )
08:00-23:55
CK Zamek, ul. Św. Marcin 80/82, Poznań online

Niech każdy uważnie posłucha: w Zamku zimą obudziła się Mucha!

Zdziwiona, przelatuje przez puste korytarze, przysiada na wypolerowanych podłogach, odbija się od kryształowych żyrandoli. W koło cisza. Nie ma ludzi, którzy zwykle tu byli. Cały Zamek jest jej! Cały Zamek jest Muchy!

Jeśli jesteście ciekawi, co Mucha znajdzie w Zamku, spotkajcie się z nią oko w oko. Codziennie rano, przez pięć dni ferii będziecie mogli uczestniczyć w przygodach Muchy online. Wiadomości od niej będziemy zamieszczali na zamkowym Facebooku i stronie internetowej. Przed Wami jedyna okazja, aby zobaczyć Zamek jej oczami, posiedzieć na zabytkowym suficie lub pobzyczeć w sali koncertowej. Mówiąc krótko - szykuje się zabawa, że mucha nie siada! Zamkowa Mucha przygotowała również zadania. Stopień trudności - naturalnie kategoria musza. Chętnych do udziału w grze uprzedzamy, że będą one wymagały odejścia od komputera, odrobiny muszego polotu, czasem wędrówki po mieszkaniu lub wyjścia na spacer. Zadania będzie można zrealizować samodzielnie lub z najbliższymi.

A jeśli ktoś zechce, będzie mógł każdego wieczoru podzielić się z Muchą efektami swojej pracy.
W zamian Mucha podziękuje jedną literką swojego imienia. Dla tych, którzy zrealizują wszystkie zadania i odgadną imię Muchy czeka niespodzianka - bezpłatne zaproszenie do Zamku, do wykorzystania wiosną lub latem. Mamy nadzieję, że wtedy będziemy mogli się z Wami wreszcie spotkać.

Więcej informacji na Facebooku CK ZAMEK i na stronie internetowej CK Zamek

Zobacz www.ckzamek.pl/