Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Zdjęcie przedstawia grupę aktorów w trakcie trwania spektaklu. Po lewej stronie znajdują się trzy kobiety, po prawej dwóch mężczyzn. W tle widoczne są dwie nieoświetlone sylwetki, sprawiające wrażenie kryjących się w cieniu.

Spektakl "If/Then"

2021-09-16 ( czwartek )
20:00
Polski Teatr Tańca

Scena Polskiego Teatru Tańca przy ul. Stanisława Taczaka 8 w Poznaniu 16 września o godzinie 20.00 zaprezentuje występ Lubelskiego Teatru Tańca w spektaklu "If/Then" w choreografii Joe Altera.

Spektakl oparty jest na założeniu, że wszystkie istniejące rzeczy i zjawiska pozostają ze sobą we wzajemnej relacji. Dzięki temu zachowują stan "uważności", będąc w gotowości do działania względem powstających zależności. Ten spektakl jest próbą wytworzenia uważności w sytuacji niepewności, a także pewnego rodzaju grą, w której tancerze muszą podejmować decyzje w oparciu o konkretne zasady nie mogąc być pewnym rezultatu.

Spektakl prezentowany jest w ramach Polskiej Sieci Tańca, której organizatorem jest Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Bilety na wydarzenie można kupić za pośrednictwem serwisu bilety24.pl oraz pół godziny przez spektaklem w siedzibie Polskiego Teatru Tańca przy ul. Taczaka 8 w Poznaniu.

Więcej informacji w linku poniżej.

Bilety dostępne w:

Zobacz https://pst.info.pl/2020/if-then/