Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Tytuł webinaru: czarne napisy na białym tle.

Webinar "Data science, sztuczna inteligencja, machine learning, big data"

2020-12-08 ( wtorek )
12:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Data science, sztuczna inteligencja, machine learning, big data - te modne hasła stają się coraz bardziej powszechne w prasie biznesowej oraz planach strategicznych większości organizacji. Ale jak w praktyce wygląda budowa kompetencji w tym obszarze oraz ich wykorzystanie celem wygenerowania realnej wartości biznesowej? Odpowiedzi na te pytania dostarczy webinar "Data science, sztuczna inteligencja, machine learning, big data", który poprowadzi Kasper A. Yearwood, szef Zaawansowanej Analityki oraz CRM w Grupie Empik.

Uczestnicy webinaru dowiedzą się z pierwszej ręki, w jaki sposób najnowocześniejszą technologię wykorzystuje Empik oraz czym tak naprawdę jest zaawansowana analityka (i czym różni się od tradycyjnej). Będzie to unikatowa szansa, aby od kuchni poznać najbardziej złożone projekty analityczne wspierające cele strategiczne Grupy Empik.

Webinar jest dedykowany osobom z branży wydawniczej - wydawcom, autorom i innym osobom bezpośrednio związanym z rynkiem książki. Obowiązuje rejestracja poprzez ten link. Organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia. Zarejestrowane osoby otrzymają indywidualny link do udziału w wydarzeniu.

Zobacz news.empik.com