DNI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI POZNAŃ 2021

Z przyjemnością informujemy, iż tegoroczna - już 11 edycja Dni Przedsiębiorczości Poznań odbędzie się w dniach 3-5 listopada 2021 r.

Wydarzenie Dni Przedsiębiorczości Poznań są cykliczną imprezą, której organizatorem jest Miasto Poznań, której celem jest promowanie lokalnych przedsiębiorstw oraz zwiększanie świadomości biznesowej.

To już 11-ta edycja wydarzenia dla i o przedsiębiorcach - imprezy, która na dobre zagościła w Poznaniu i wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem uczestników.

Wydarzenie odbędzie się tym razem w formule online. Jest to bezpłatna konferencja skierowana głównie do osób, które chcą rozpocząć, bądź rozwijać swoją przygodę z własnym biznesem.

W ramach tegorocznej imprezy zaplanowano ciekawe wystąpienia oraz praktyczne warsztaty.

Wydarzenie organizowane jest przez Miasto Poznań przy współpracy z Partnerami.

AGENDA WYDARZENIA > Program

BĄDŹ NA BIEŻĄCO > Facebook

SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!

***

W dniu 24 czerwca 2021 | godz. 11.00 - 13.00 odbył się czerwcowy teaser wydarzenia - przy okazji przesilenia letniego czekały nas interesujące poszukiwania...

Wszystko czego potrzebujesz - znajdziesz tutaj, a to dopiero rozgrzewka :)

Celem spotkania jest zapowiedź w krótkiej i ciekawej formie oraz zainteresowanie potencjalnych uczestników, jakie zagadnienia będą motywem przewodnim podczas wydarzenia głównego DPP, które odbędzie się jesienią (3-dniowa impreza online), podczas której planowane są różne formy prezentacji (panele, wystąpienia, warsztaty).

Nie, nie ujawnimy od razu wszystkiego - konferencja pilotażowa, była dopiero zapowiedzią tego, co będzie się działo podczas 3-dniowego maratonu jesienią.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco będą się pojawiać wszystkie informacje na temat tegorocznego wydarzenia.

TRANSMISJA ONLINE > YouTube

BĄDŹ NA BIEŻĄCO > Facebook