E-eksport. Wielkie możliwości dla małych firm

"E-eksport. Wielkie możliwości dla małych firm" - Krajowa Izba Gospodarcza i Amazon pobudzają do eksportu, startując z cyklem szkoleń. Widzimy się 30 listopada w Poznaniu.

Grafika promocyjna bezpłatnego szkolenia pod tytułem "E-eksport. Wielkie możliwości dla małych firm", szkolenie odbędzie w dniach 30 listopada 2023 r. - grafika artykułu
E-eksport. Wielkie możliwości dla małych firm

"E-eksport. Wielkie możliwości dla małych firm" to cykl bezpłatnych szkoleń w każdym województwie, skierowanych do firm i przedsiębiorców z sektora MŚP. W szkoleniu mogą wziąć udział firmy zainteresowane rozpoczęciem zagranicznej sprzedaży przez Internet.

Dzięki udziałowi w szkoleniu przedsiębiorcy będą wiedzieć jak: sprawnie i skutecznie sprzedawać online i dobrać odpowiedni kanał sprzedaży, przygotować swoją firmę do e-eksportu, zbudować strategie cenową, sprzedażową i marketingową na Amazon, a także jak zorganizować kwestie prawne, podatkowe i logistyczne i wykorzystać wsparcie oferowane przez firmy e-commerce w rozwijaniu e-eksportu.

 W szczególności uzyskają niezbędną wiedzę z zakresu sprzedaży w Europie przez marketplace Amazon.pl. Dowiedzą się m.in., jak skutecznie zarządzać finansami w przypadku cross-border e-commerce, a także, jakie obowiązki podatkowe czekają na przedsiębiorców przy wkraczaniu na zagraniczne rynki online. Spotkanie będzie też okazją do networkingu i pozyskania kontaktów, które firmy będą mogły wykorzystać w rozwijaniu swoich działań sprzedażowych w zagranicznym e-commerce.

Szkolenie poprowadzą doświadczeni eksperci - praktycy z takich firm jak: Amazon, Gonito, Taxology, Ebury.

Szkolenia odbywają się w ramach inicjatywy cross-border.pl, która ma na celu wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw w e-eksporcie oraz zapewnienie dostępu do praktycznych narzędzi, know-how oraz kontaktów biznesowych, niezbędnych do rozpoczęcia skutecznych działań sprzedażowych na zagranicznych rynkach. Na cross-border.pl Przedsiębiorcy MŚP mogą też w łatwy sposób poznać polskie agencje i firmy, które wspierają biznes w realizacji celów sprzedażowych za granicą.

Szkolenie  organizowane jest we współpracy z Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową.

Wszystkie niezbędne informacje o szkoleniu wraz z możliwością zapisu można znaleźć pod adresem: https://cross-border.pl/szkolenia/

Miejsce: Beyond.pl Data Center, ul. Kręglewskiego 11, Poznań

Kiedy: 30 listopada 2023

Czas: 10.00 - 15.00

Szkolenie jest bezpłatne, ilość miejsc ograniczona!

O KIG

Krajowa Izba Gospodarcza jest największą instytucją otoczenia biznesu, reprezentującą 160 organizacji w całej Polsce. W oparciu o filozofię i fundamenty statutowe, KIG podejmuje działania mające na celu wspieranie polskich przedsiębiorców. Pomoc w zwiększeniu i rozwoju e-eksportu polskich przedsiębiorstw to obszar tematyczny, w ramach którego Krajowa Izba Gospodarcza tworzy platformę internetową www.cross-border.pl, stale aktualizowaną o przydatne informacje, dane o rynkach, poradniki oraz artykuły specjalistyczne.

Organizator

Krajowa Izba Gospodarcza

Współorganizator

Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa

Patronat honorowy

Ministerstwo Rozwoju i Technologii

Partner strategiczny

Amazon

Partner instytucjonalny

Wielkopolska Agencja Rozwoju, Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji

Partnerami wydarzenia są:

Gonito, Taxology, Ebury,

Załączniki