Sesje coachingowe

Pani Aneta Szewczyk z firmy Quantum Consulting Quantum Group i Urząd Miasta Poznania zapraszają na bezpłatne sesje coachingowe.

.
Sesje coachingowe

Coaching to proces, którego głównym celem jest wzmocnienie klienta oraz wsparcie go w samodzielnym dokonaniu zmiany opartej na własnych odkryciach, wnioskach, zasobach. Jego esencja to ważne pytania, cykl uczenia się, samopoznania i w efekcie rozwoju, dzięki któremu klient zbliża się do określonych na początku wskaźnikami rezultatów. Wskaźniki podobnie jak odbiornik GPS, pozwalają stale śledzić, czy klient podąża w obranym kierunku. Kolejne etapy coachingu to zarówno podróż po wytyczonym szlaku, jak i stałe aktualizowanie owego GPS-u.

Chcesz zrealizować swoje postanowienia na 2020 rok, a nie wiesz jak konsekwentnie się za nie zabrać?

Potrzebujesz partnerskiej rozmowy o kierunku realizacji swojego życia?

Potrzebujesz wsparcia w podjęciu ważnej decyzji prywatnej bądź zawodowej?

Chcesz poznać swoje mocne strony i odkryć talenty, aby wyznaczyć swoją ścieżkę zawodową?

Nie wiesz jaki wyznaczyć cel, lecz czujesz że potrzebujesz w swoim życiu zmiany?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań jest twierdząca - zapisz się na bezpłatną sesję coachingową, a pomoże ona  w znalezieniu odpowiedzi na twoje potrzeby

Termin: 3, 5, 10, 12, 17, 21, 28 lutego 2020 r.

Miejsce: Urząd Miasta Poznania, Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa, ul. 28 czerwca 1956 r. nr 404

Sesje coachingowe prowadzi Pani Aneta Szewczyk

Specjalistka w Coachingu - aktualnie w trakcie akredytacji do Międzynarodowej Federacji Coachingu (ACC ICF - Acredited Certified Coach International Coach Federation ). Założycielka i członkini zarządu firmy Quantum Consulting Quantum Group. Managerka zespołów z ponad 9 letnim doświadczeniem w kierowaniu, zarządzaniu i szkoleniu. Współpracowała między innymi z brytyjską siecią Prezzo Restaurant, Klubem KKS Lech Poznań, Portem Lotniczym Poznań- Ławica.  Prowokuje do kreatywnego myślenia, inspiruje do działania oraz motywuje do zmian. W pracy Coacha i Trenera charakteryzują ją zadania praktyczne w przestrzeni oraz praca z metaforą i symbolami. Kieruje się filozofią, iż "bogactwo tkwi w Tobie" zatem podczas współpracy ze mną odkryjesz swoje talenty i rozwiniesz mocne strony.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o kontakt i rejestrację:

  • e-mailowo, pod adresem: ods@um.poznan.pl
  • telefonicznie, pod numerem:  (61) 878 49 56, (61) 878 47 95.