Newsletter - grudzień 2019

Witamy w ostatnim w 2019 roku wydaniu newslettera "Studiuj w Poznaniu".

Poznań Silent Night

Zapraszamy do wspólnego śpiewania najsłynniejszej kolędy świata "Cicha noc"/"Silent Night". Jak co roku, studenci i obcokrajowcy będą śpiewać tę kolędę w kilkudziesięciu językach.

Poznań przyciąga maturzystów

Zakończył się tegoroczny cykl wizyt w szkołach średnich pod hasłem "Poznań Przyciąga". Odwiedziliśmy łącznie 50 szkół w 31 miastach w 7 województwach.

Prof. Andrzej Wiśniewski odebrał "polskiego Nobla"

Prof. Andrzej Wiśniewski z Wydziału Psychologii i Kognitywistyki UAM odebrał najważniejsze wyróżnienie naukowe w Polsce - Nagrodę Fundacji na rzecz Nauki Polskiej 2019.

Konkurs "Smart City - wakacyjne poszukiwania" - przyznano nagrody

Przyznano nagrody w konkursie "Smart City - wakacyjne poszukiwania".

Warsztaty Funduszu Samorządów Uczniowskich dla młodzieży

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja konkursu "Fundusz Samorządów Uczniowskich". Dla uczniów szkół średnich zorganizowano warsztaty dotyczące tworzenia projektów oraz współpracy w zespole.

Modernizacja Collegium Altum Uniwersytetu Ekonomicznego

W styczniu 2020 rozpoczną się prace przy modernizacji energetycznej jednego z najbardziej charakterystycznych budynków w Poznaniu - Collegium Altum Uniwersytetu Ekonomicznego.

Wykład otwarty i pokaz filmu Guliego Silbersteina

Collegium Da Vinci oraz Miasto Poznań zapraszają na wykład oraz pokaz filmu Guli Silbersteina, artysty, edytora wideo. Spotkanie odbędzie się 12 grudnia 2019.