Wydarzenia na planie Pokaż na planie
foto

Świąteczny koncert dla seniorów

2017-12-20 ( środa )
13:00
Centrum Kongresowe Uniwersytetu Medycznego, ul. Przybyszewskiego 37a, Poznań

Prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak, zaprasza wszystkich seniorów na wyjątkowy świąteczny koncert. Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki będzie można usłyszeć w znakomitym wykonaniu aktorów Teatru Muzycznego w Poznaniu.

Koncert "Kolędujmy Małemu" odbędzie się 20 grudnia o godzinie 13.00 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego, przy ul. Przybyszewskiego 37a.

Będzie można usłyszeć tradycyjne polskie kolędy i pastorałki oraz posłuchać znakomitej poezji. Gości w świąteczny klimat wprowadzą soliści oraz muzycy Orkiestry Teatru Muzycznego w Poznaniu. Przygotowano wzruszające niespodzianki i słodkie upominki, a organizatorzy zapewniają, że  nie zabraknie też radości ze wspólnego śpiewania.

Bezpłatne wejściówki odbierać można od 15 grudnia (piątek), od godziny 8:00 w Centrum Inicjatyw Senioralnych przy ul. Mielżyńskiego 24. Jedna osoba po 60. roku życia może odebrać maksymalnie 2 bilety. Wejściówki wydawane będą do wyczerpania zapasów. Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji i rezerwacji telefonicznej.