Wydarzenia na planie Pokaż na planie
grafika

Jak zostać szefem samego siebie? - warsztaty networkingowe

2018-01-11 ( czwartek )
19:00-21:30
Idea Hub, ul. Małe Garbary 9, Poznań

Według raportu DailyWeb, freelancerzy najbardziej cenią w swojej pracy niezależność i elastyczność, jednak boją się o stabilność zarobków i ciągłość zleceń[1]. O tym, jak wygląda dzień z życia "wolnego strzelca" i w jaki sposób pozyskiwać klientów, a także budować własną markę w mediach społecznościowych już 11 stycznia o godzinie 18:00, podczas warsztatów networkingowych w poznańskim Idea Hub, opowie Maciej Mazurek, freelancer, właściciel bloga Zuch.media.pl.

Elastyczność, rozwój w wybranym przez siebie kierunku czy swoboda działania - takie korzyści można uzyskać zaczynając pracę w wolnym zawodzie. Z drugiej strony: rezygnacja ze stałej pensji, praca nad własną marką czy nieustanna walka o klienta mogą skutecznie zniechęcić wiele osób do przejścia "na swoje".

Czy warto się tego obawiać? Czy możliwe jest zarabianie na własnej pasji i zachowanie przy tym młodzieńczego zapału? Co freelancerowi przynosi większe korzyści: prowadzenie własnych social mediów czy kontakty w życiu realnym? Na te pytania, podczas warsztatów networkingowych odpowie Maciej Mazurek. Prelegent przybliży zgromadzonym swoją historię oraz doradzi, jak skutecznie promować się w sieci i których praktyk unikać, gdy chcemy zostać freelancerem.

Maciej Mazurek jest twórcą bloga Zuch.media.pl, tworzy komercyjne komiksy, grafiki i loga. Zajmuje się również przygotowaniem tekstów do druku. Z jego usług korzystały takie marki, jak Disney Polska, Danone czy Luxtorpeda.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisy garbary@ihub.pl lub pod linkiem http://293055-76.evenea.pl/