Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Train Biotech - Boost Biotech w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym

2018-01-19 ( piątek )
15:00-18:00
Poznański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Rubież 46, Poznań

Boost Biotech Polska i Poznański Park Naukowo-Technologiczny zapraszają pasjonatów biotechnologii i nauk pokrewnych oraz wszystkich zainteresowanych tematem komercjalizacji, własności naukowej lub finansowania działań naukowych, na Train Biotech - Boost Biotech, spotkanie o charakterze szkoleniowym.

Przedstawiciele różnych gałęzi z zakresu life-science, ale też ci związani z ekonomią, naukami społecznymi czy IT, spotkają się 19 stycznia (piątek) o godz. 15:00 w Poznański Park Naukowo-Technologiczny.

W programie spotkania:

  • Grzegorz Cieśla (PPNT, Enterprise Europe Network) z tematem: 'Co można wynieść z uczelni? O własności pomysłów naukowych'.
  • Aleksandara Kempińska (Boost Biotech) przedstawi temat: 'Z szuflady do gospodarki - drogi komercjalizacji wyników naukowych'
  • Piotr Nędzewicz (PPNT) z prezentacją na temat: 'Skąd pieniądze? Fundusz zalążkowy źródłem finansowania'

Ponadto - zwiedzanie laboratoriów Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego!

Na spotkanie obowiązują zapisy. Zarejestruj się przez formularz: http://rejestracja.ppnt.poznan.pl/formularz/91-train-biotech-boost-biotech-ppnt-19-01

Wszyscy uczestnicy otrzymają imienny certyfikat. Po prezentacjach zaproszonych gości będzie czas na pytania i wymianę doświadczeń między uczestnikami spotkania. Wszystko to w nieformalnej atmosferze, która sprzyja rozmowom i szukaniu inspiracji do dalszego rozwoju.

Zobacz www.facebook.com/events/1607026232710482/