Wydarzenia na planie Pokaż na planie
ciasteczka z "chmurą"

Śniadanie w Chmurze - warsztaty dla mśp

2018-09-12 ( środa )
Don Prestige Residence ul. Święty Marcin 2, Poznań

Podejście procesowe wpływa na efektywność zarządzania organizacją. Jest ono niezbędne zwłaszcza w myśleniu o sprzedaży i pozyskiwaniu Klientów. Czy jednak wiemy, jak umiejętnie wprowadzić je w swojej firmie? O tym będzie można dowiedzieć się 12 września 2018 roku w Poznaniu na kolejnej edycji "Śniadania w Chmurze".

Spotkanie w Poznaniu odbywa się w ramach cyklu "Śniadania w Chmurze", gdzie eksperci i przedsiębiorcy spotykają się przy śniadaniu i kawie, by dyskutować o trendach biznesowych.

W ramach eksperckiej współpracy będzie można dowiedzieć się na nim m. in.:

  •  Jak pozyskiwać nowych Klientów na świadczenie usług w kanałach elektronicznych?
  • Jak poprawić efektywność sprzedaży do bazy własnej Klientów - upsell, crossell, odnowienia kontraktów.
  • Jak szybko i skutecznie odpowiadać na zapytania Klientów?

Ponadto, zostanie poruszony także temat narzędzi i automatyzacji procesów, które umożliwią mierzenie ich efektywności i analizę pracy w celu jej ulepszania.

Ta edycja "Śniadania w Chmurze" jest dedykowana zwłaszcza do małych i średnich firm. Organizatorzy spotkania chcą wyjść naprzeciw przedsiębiorcom, którzy zastanawiają się jak usprawnić procesy sprzedażowe w swojej firmie.

Rejestracja na "Śniadanie w Chmurze" jest otwarta do 11 września na stronie Focus Telecom http://lp.focustelecom.pl/breakfest-sales-crm-12-09-2018