Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Przedramina na stole na stole, miceczki, kuleczki, nasionka wykorzystywane podczas warsztatów. Na srodku okragłe logo z napisem kids club.

Kids Club, Chrześcijańskie kreatywne zajęcia dla dzieci

2019-07-28 ( niedziela )
12:00-13:00
Młyńska 12 (5 piętro), Poznań

Kids Club powstał z myślą o własnych dzieciach. Chcąc pokazywać im Boga i to, jak On ukształtował świat, w którym żyjemy, organizatorzy stworzyli program, który w ciekawy i twórczy sposób właśnie o Nim opowiada. Każdego miesiąca poruszane są 4 tematy. Opowieść ze Starego Testamentu Opowieść z Nowego Testamentu Przypowieść Bóg Naukowo (uczestnicy poznają, jakim niesamowitym Bóg stworzył świat) Każde zajęcia wypełnione są zabawami i zawsze zawierają nową lekcję i eksperyment lub tzw CRAFT - czyli kreatywną pracę plastyczną, którą oczywiście można zabrać do domu.

Zajęcia dla dzieci w wieku 3-7 lat. 

Zgłoszenia należy przesyłać w mailu na adres: kidsclubkns@gmail.com

Zajęcia odbywają się w każdą niedzielę o godzinie 12:15 na ulicy Młyńskiej 12 i są zupełnie darmowe. Zbiórka się na miejscu już od 12:00.

Zajęcia trwają około godziny. Organizatorzy zapewniają snaki i wodę dla dzieci oraz kawę i herbatę dla rodziców. Pokój dla rodziców jest przystosowany do opieki nad młodszym rodzeństwem - maty, zabawki, inne maluchy Jeśli dzieci tego potrzebują - można być na zajęciach z dziećmi.

Zobacz www.facebook.com/kidsclubkosciolnaskale/