Wydarzenia na planie Pokaż na planie
grafika

Targi Happy Baby

2019-09-14 ( sobota ) – 2019-09-15 ( niedziela )
10:00-18:00
MTP, Poznań Congress Center

W weekend 14 i 15 września Międzynarodowe Targi Poznańskie wypełni wesoły gwar, a wszystko to za sprawą kolejnej edycji Happy Baby, targów zabawek i artykułów dla dzieci. W programie min. Ogólnopolska Konferencja Noszenia Dzieci, Mami Babi Targ oraz Strefa Świadomej Mamy.
Program targów Happy Baby przeznaczony jest dla rodziców, przyszłych rodziców oraz dzieci w wieku 0-6 lat. Na wszystkich zwiedzających czekać będą nasi specjaliści, gotowi by odpowiedzieć na trudne pytania oraz podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także producenci, którzy pokażą najnowsze trendy i nowoczesne rozwiązania.
Pierwszego dnia targów, w nowoczesnym  Poznań Congress Center na poziomie 1, odbędzie się 5. Ogólnopolska Konferencja Noszenia Dzieci - największa konferencja poświęcona tematyce noszenia dzieci w Europie Środkowo-Wschodniej! Po raz kolejny partnerem wydarzenia jest Świadoma Mama - projekt, który szerzy ideę świadomego macierzyństwa, dedykowany przyszłym i obecnym rodzicom. W specjalnej strefie Świadomej Mamy dyżurować będą lokalni lekarze i specjaliści, odbędą się ciekawe wykłady i rozmowy, nie zabraknie też konkursów. Wydarzeniu ponownie towarzyszy Mami Babi Targ, czyli targ zakupów oraz wymiany zabawek i ciuszków, którym chcemy dać drugie życie. w szafach lub nabyć atrakcyjne ubranka dla dzieci.
Patronat Merytoryczny nad targami objął Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego.

       

Zobacz www.happybaby.mtp.pl