Wydarzenia na planie Pokaż na planie
.

Odpowiedzialność za długi firmy - przegląd form prawnych

2019-12-10 ( wtorek )
17:00-18:00
ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 404 sala C II piętro

Urząd Miasta Poznania i Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. "Odpowiedzialność za długi firmy - przegląd form prawnych".

Obecnie decydując się na prowadzenie własnego biznesu przyszły przedsiębiorca ma  do wyboru kilkanaście form prawnych  w jakich chce prowadzić działalność gospodarczą. Każda z tych form ma swoją specyfikę, plusy i minusy. Jedną z podstawowych różnic między nimi jest kwestia odpowiedzialności za długi firmy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jaka forma działalności gospodarczej jest zalecana pod kątem odpowiedzialności za długi firmy nie może Cię zabraknąć podczas szkolenia.  

Termin: 10 grudnia 2019 r., godz. 17:00 - 18:00

Miejsce: ul. 28 czerwca 1956 r. nr 404, sala C (II piętro)

Szkolenie poprowadzi:
Kamil Wasilewski - Adwokat przy Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej. Założyciel Kancelarii Adwokackiej Adwokat Kamil Wasilewski. W pracy zawodowej pomaga  przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes. Specjalizuje się przede wszystkim w doradztwie prawnym dla podmiotów z branży fitness, deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot mieszkaniowych. Brał udział w wielu negocjacjach, obsługiwał procedurę tworzenia wielu spółek prawa handlowego, fundacji i stowarzyszeń, zajmując się również ich bieżącą obsługą prawną. Wszystkim klientom wdraża rozwiązania najkorzystniejsze z punktu widzenia ich celów i potrzeb.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o kontakt i rejestrację:

  • e-mailowo: ods@um.poznan.pl
  • telefonicznie: (61) 878 49 56, (61) 878 47 95.