Wydarzenia na planie Pokaż na planie
.

Cykl spotkań z Wordem. Jak zautomatyzować swoją pracę w Wordzie - praktyczne szkolenie z Worda.

2020-06-29 ( poniedziałek ) – 2020-07-09 ( czwartek )
18:00-20:00
webinar online

Ideą do zorganizowania darmowego cyklu szkoleniowego jest sytuacja w której się znaleźliśmy związana z epidemią koronawirusa. Celem akcji jest zwiększanie waszych kwalifikacji zawodowych tak aby móc stać się bardziej konkurencyjnym na rynku pracy.

Program szkolenia - planowane jest 4 dni szkolenia po 2 godzony zajęć dziennie - czas szkolenia może się wydłużyć ze względu na ilość zadawanych pytań dotyczących prezentowanych zagadnień.

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE UDZIAŁU W SZKOLENIU:

  • Możliwość uczestnictwa w całość szkolenia lub wybranych dniach szkolenia.
  • Zapisy są przyjmowane podczas całego cyklu szkolenia, także po rozpoczęciu - także nie musisz być od początku na szkoleniu aby móc do niego dołączyć.
  • Na szkolenie wystarczy jednorazowe zapisanie.
  • Przed każdym szkoleniem uczestnicy będą otrzymywać mailowe przypomnienie o nim wraz z materiałami szkoleniowymi omawianymi na danym spotkaniu i linkiem do wydarzenia.
  • Szkolenia nie są nagrywane - także w celu poznania zagadnienia trzeba być obecnym na szkoleniu..

ZASADY PODCZAS SPOTKANIA:

W związku z tym, że w szkolenia bierze udział duża ilość osób, co nas bardzo cieszy - wypracowaliśmy kila zasad, dzięki którym szkolnie będzie skuteczne i zapewni komfort uczestnictwa:

  • Jeżeli podczas szkolenia prowadzonego przez Michała pojawią się pytania, można je zadać na czacie - na wszystkie Michał będzie udzielał odpowiedzi po zakończonej danej serii tematyki.
  • Szkolenia składają się z bloków tematycznych, po każdym bloku jest przewidziany czas na zadawanie pytań.
  • Jeżeli chciałbyś wykonywać ćwiczenia razem z Michałem, możesz oglądać szkolenie na telefonie a ćwiczenia wykonywać na komputerze.
  • Jeżeli masz pytania do trenera do wcześniejszych zajęć, zapraszamy przed każdym spotkaniem o 17:45 na 15 minut na pytania do trenera.
  • Problemy techniczne oraz organizacyjne proszę zgłaszać do Karoliny Zajdel mail: karolina@szkolenia-ic.pl tel. 570-999-675

Link do zapisów: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=CZPvPDVVGEmoiomfrhD5CK7Fqbu-PWROjTRz-WfXfs1UOE43VkE4OEI2V0tOMVoyRTdWRUExOE84WC4u

Trenerzy spotkania:

Michał Nykiel trener MS Office oraz Office 365 wdrożeniowiec Office 365 Szkoleniowiec oraz wdrożeniowiec Office 365 oraz Windows Serwer. Specjalista MS Excel, MS Word, MS PowerPoint. Przeszkolił ponad 7000 osób, zrealizowanych ponad 15 tysięcy godzin szkoleniowych

Program cyklu szkoleń z Wordem: