Organizacjo wpłyń na przyszłoroczny budżet miasta!

Zachęcamy wszystkich przedstawicieli Organizacji Pozarządowych do przybycia na lipcowe spotkania dotyczące planowania Rocznego Programu Współpracy.

warsztaty
warsztaty

Spotkania będa miały charakter warsztatowy, a zebrane wnioski przyczynią się do ustalenia nowej polityki Miasta Poznania w kwestii planowania współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Roczny Program Współpracy jest dokumentem programowym, określającym zasady polityki realizowanej przez Miasto Poznań wobec Organizacji Pozarządowych. Zawarte w nim cele, zadania i priorytety są podstawą ogłaszania wszystkich konkursów, w których Miasto zleca zdania Organizacjom Pozarządowym.

Jeżeli chcecie mieć realny wpływ na to, jak w przyszłym roku będzie się owa polityka kształtowała, dowiedzieć się więcej o tym, jak ona powstaje, to zachęcamy serdecznie do przyjścia.

Jeżeli chcecie podzielić się refleksjami dotyczącymi aktualnego stanu rzeczy, dokonać zmian, dowiedzieć się jak sformułować Wasze potrzeby tak, by były one usłyszane - to właśnie miejsce na taką dyskusję.

Ramowy program spotkań:

  1. Wprowadzenie do współpracy Miasto - Organizacje Pozarządowe,
  2. Inspiracje do dobrej współpracy Miasto Poznań - Organizacje Pozarządowe z innych miast,
  3. Cele i formy współpracy Miasta i Organizacji Pozarządowych w Poznaniu na 2020 rok - warsztat,
  4. Podsumowanie spotkania.

Warsztaty poprowadzi Ewa Gałka, wieloletnia działaczka na rzecz Miasta Poznania, przewodnicząca Poznańskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w latach 2016-2019.

Gdzie i kiedy?

18 lipca 2019 roku, w godzinach 10-13 w Ładne rzeczy - Pracownia Ekonomii Społecznej, ul. Św. Marcin 57.

Jak się zapisać?

Maksymalna liczba uczestników w jednej grupie wynosi 30 osób.

Chęć udziału, wraz z wskazaniem terminu, prosimy przesyłać na adres: ngo@um.poznan.pl lub pod numerem telefonu: 61 878 5730. Prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz nazwy reprezentowanej organizacji.

Na warsztaty 11 lipca można również zapisać się przez formularz na stronie https://wrk.org.pl/warsztaty-planowanie-rocznego-programu-wspolpracy/

Warsztaty odbywać się będą w ramach projektu "Heathy Boost" ("Zdrowe Wzmocnienie") współfinansowanego z Programu Interreg Regionu Morza Bałtyckiego.

ZK