Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

Short Talk - Fanatyk + crowdfunding w kulturze

2017-11-28 ( wtorek )
18:00
Dom Tramwajarza, ul. Juliusza Słowackiego 19/21, Poznań

JESIEŃ FILMOWA: Short Talk: Fanatyk + crowdfunding w kulturze

Pewnie nikomu nie umknął news o powstającym filmie Fanatyk w reż. Michała Tylki. Pomysł zrodzony z copy pasty "Mój stary jest fanatykiem wędkarstwa" powstaje między innymi dzięki wsparciu Krakowskiego Klastra Filmowego oraz crowdfundingowej platformie Polak Potrafi, na której film uzyskał tytuł "projektu wszechasów".

Jak budować społeczność wokół projektu, jakimi narzędziami mogą pozyskiwać środki na kulturę osoby prywatne czy fundacje - uczestnicy będą mogli się nad tym zastamowić razem z zaproszonymi gośćmi.

Dyskusja o tematyce crowdfundingowej będzie urozmaicona zdjęciami i filmami z planu filmowego "Fanatyka" oraz doświadczeniami reżysera.

Pełną listę prelegentów Organizator ogłosi na profilu Fb wydarzenia.

SHORT TALK to wydarzenie, w którym krzyżuje się film i żywa dyskusja, istotne współcześnie tematy z mnogością opinii, wiedza ekspercka z indywidualnymi odczuciami. Starannie wybrany film krótkometrażowy jest pretekstem do spotkania, na które zostają zaproszeni zarówno eksperci, jak i publiczność.

JESIEŃ FILMOWA to cykl rozproszonych wydarzeń filmowych ożywiających kulturalnie życie Poznania w drugiej połowie roku. W programie między innymi: najlepsze kino krótkometrażowe ze świata, przedpremierowe pokazy filmów z pogranicza filmu i sztuk wizualnych z udziałem twórców, wydarzenia edukacyjne i branżowe.

Wstęp wolny.

_
opr.LT

Baner