x

Tribute to Dirty Dancing. Music & Dance Show - koncert

2018-06-11 ( poniedziałek )
19:00
Sala Ziemi, MTP, ul. Głogowska 14

Z okazji przypadającej w tym roku 30 rocznicy  premiery filmu "Dirty Dancing" przygotowana dla Państwa będzie nie lada gratka w warszawskim Teatrze Muzycznym ROMA, w olszyńskiej hali Urania, oraz w poznańskim MTP Congress Center .

Jedyne takie wydarzenie w Polsce! Wielkie muzyczno-taneczne przedstawienie, podczas którego usłyszymy wszystkie przeboje z kultowego filmu. Muzyka wykonywana na żywo, będzie doskonałym tłem zespołu tanecznego który towarzyszyć będzie muzykom podczas całego przedstawienia.

Lato 1963 roku. Frances Houseman, zwana przez znajomych Baby , jest pozytywnie nastawioną do życia nastolatką, spędzającą wakacje z rodziną w letnim ośrodku wypoczynkowym Kellerman's. Pewnego wieczoru poznaje tancerza Johnny'ego Castle , uzdolnionego i przystojnego instruktora tańca. W obliczu niedyspozycji jego tancerki Penny, Baby przechodzi intensywny kurs tańca i zastępuje ją na pokazie mambo w hotelu. Wkrótce Baby i Johnny zakochują się w sobie, lecz ich związek nie jest zaakceptowany przez ojca dziewczyny, który podejrzewa chłopaka o nieślubne ojcostwo. W ostatni dzień pobytu w ośrodku ojciec przypadkowo dowiaduje się, że Johnny jest niewinny.

Bilety - 79, 109, 119 i 139 zł.

opr.sw