Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Od góry logotypy organizatorów: Turkusowy Poznań i Poznań. Na środku Biały napis na turkusowym tle: Jak poczuć sens pracy (i innych) oraz angażować się (i innych) we współ_pracę? Modelowanie swojego stanowiska pracy z wykorzystaniem Job Crafring. Z prawej strony czarno białe zdjęcie kobiety z krótkimi włosami trzymającej w ustach ostrą paprykę - Alicji Liczby. Na dole data spotkania - 6 grudnia, godziny 12:30 -16:30 i "miejsce": Meets.

Jak poczuć sens pracy swojej (i innych) oraz angażować się (i innych) we współ_pracę?

2021-12-06 ( poniedziałek )
12:30-16:30
Internet

Stowarzyszenie Turkusowy Poznań i Miasto Poznań zapraszają na bezpłatne warsztaty: Jak poczuć sens pracy swojej (i innych) oraz angażować się (i innych) we współ_pracę? Modelowanie swojego stanowiska pracy (z wykorzystaniem Job Crafting) na turkusowo lub w innym kolorze" (warsztaty z elementami wykładu, z wykorzystaniem Job Crafting, Happiness at Work oraz MaxieDISC)

Co jest moją największą mocą w pracy? Czy można lub jak być szczęśliwym człowiekiem w pracy? Jak zaplanować swoją pracę, by samemu czuć jej, by inni czuli sens mojej pracy? W jaki sposób kalibrować zaangażowanie w pracę - swoje i innych osób w zespole? Relacje w pracy - współzależność, niezależność, zależność oraz moc integratora.

Warsztaty stanowią wprowadzenie do teorii modelowania (craftowaniu) stanowiska pracy z użyciem Job Crafting oraz optymalizacji pracy zespołu (z wykorzystaniem owego craftowania oraz stylów zachowań MaxieDISC i Happiness at Work). Skoncentrują się na:

  •  analizie mocnych stron i potencjałów pracowników związanych z poczuciem satysfakcji i spełnienia na pełnionym stanowisku
  • umiejętności planowania i organizacji pracy, przekładającej się na poczucie sensu z jej wykonywania.

Podczas spotkania poznasz i doświadczysz narzędzia budującego poczucie sensu i zaangażowania w pracę oraz współ_pracę, jednocześnie modelujące Twój obszar odpowiedzialności oraz komunikację z innymi, z którymi współ_działasz. Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji i doświadcz, jak możesz wprowadzić Turkus do swojej pracy!

Kiedy: 6 grudnia 2021 (poniedziałek)

Czas trwania: w godz.12:30-16:30 (4h)

Link do wydarzenia i rejestracjihttps://evenea.pl/pl/wydarzenie/poczucie-sensu-pracy

Liczba uczestników: max. 15 osób, decyduje kolejność zgłoszeń!

Forma uczestnictwa: bezpłatna!

Kto poprowadzi warsztat? 

Alicja Liczba
człowiek_happiness oficer_facylitator job crafting_trener biznesu_coach_strateg_prelegent

Uśmiechnięty człowiek wdrażający, wzmacniający Ekonomię Szczęścia w biznesie oraz codzienności. Współ_działa z firmami w obszarze komunikacji oraz optymalizacji procesów firmy poprzez kalibrację poczucia sensu pracy oraz zaangażowania pracowników, korzystając ze swoich kompetencji i certyfikacji: Chief Happiness Officer, Facylitator Job Crafting, Trener biznesu, Proffessional Coach i Coach Prowokatywny oraz DISC Consultant, a także jako praktyk w biznesie od ponad 20 lat. Wraz z zespołem dwukrotnie nagrodzona statuetką Effie za wymierny efekt sprzedażowy realizowanych kampanii. Współpracowała m.in. z/dla: Fabryka Formy, Neuca, Nivea, Sandoz, T-Mobile, VW Poznań, Zelmer. Członek stowarzyszenia Turkusowy Poznań. Kulturoznawca z japońskim fisiem, ceniący metaforę. Prelegent nt. Ekonomii Szczęścia, Turkusu oraz Ikigai i Kintsugi. Autor "gry" zespołowej: "ModeLOVE Happiness at Work" budujące poczucie sensu i zaangażowania pracowników, "Inkubatora paradygmatów" nt. współ_pracy i zarządzania, twórca CO_dziennika i kursu e-learning nt. komunikacji i sprzedaży.

{www.io.com.pl | https://www.linkedin.com/in/alicjaliczba/

Projekt finansowany ze środków Miasta Poznania w ramach realizacji działania publicznego.

Zobacz evenea.pl/pl/wydarzenie/poczucie-sensu-pracy