Szkoła Podstawowa "Skrzydła" - oferta pracy dla pracownika administracyjnego

Oferta

Opis/etat/liczba godzin: Sekretarza szkoły na pełny etat

Wymagania:

Dobry kontakt z dziećmi; Wykształcenie minimum średnie; Doświadczenie zawodowe; Bardzo dobra organizacja pracy; Wysoka kultura osobista; Samodzielność w działaniu; Dyspozycyjność; Zaangażowanie; Znajomość pakietu biurowego MS Office; Umiejętność obsługi urządzeń biurowych; Prawo jazdy

Zakres obowiązków:

Zarządzanie korespondencją biurową, kontakt telefoniczny; Zarządzanie dokumentacją biurową (umowy, faktury, raporty, ewidencje, protokoły, sprawozdania); Przydzielanie zastępstw za nieobecnych nauczycieli; Obsługa dziennika elektronicznego; Obsługa systemów SIO i ODPN; Współpraca z kadrami; Wykonywanie zdjęć podczas szkolnych uroczystości; Pisanie newsów na stronę szkoły i profil na FB; Organizowanie szkolnych wydarzeń i uroczystości; Terminowe i prawidłowe wykonywanie powierzonych zadań i poleceń przełożonych

Oferujemy: Wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i zaangażowaniu; Umowa o pracę, Życzliwą atmosferę pracy; Możliwość rozwoju zawodowego.

Piotr Ławniczak
Szkoła Podstawowa "Skrzydła"
Poznań, Borówki 10
61 871 00 18
piotr.lawniczak@skrzydla.edu.pl

Terminy

Oferta ważna od: 2020-02-26

Oferta ważna do: 2020-03-13