Poradnie Psychologiczno-Pedagogiczne na planie Dodaj obiekt - Poradnie Psychologiczno-Pedagogiczne

Poradnia ASTER

Opis

Poradnia ASTER jest poradnią psychologiczną, pedagogiczną i logopedyczną, prowadzoną przez Stowarzyszenie ASTER na osiedlu Kiekrz. Jest to poradnia niepubliczna i część usług jest płatna. Można też skorzystać z niektórych darmowych usług, dofinansowanych w postaci projektów przez Miasto Poznań lub fundowanych przez stowarzyszenie.


Diagnozy logopedyczne są nieodpłatne. W poradni można uzyskać pomoc doraźną lub poddać się kompleksowej terapii indywidualnej lub grupowej. Poradnia jest wyposażona w sprzęt i prowadzi terapię metodą Tomatisa - dla dzieci i dorosłych (prowadzą ją specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i udokumentowanymi osiągnięciami ). Poradnia zatrudnia psychologa specjalizującego się w leczeniu uzależnień różnego typu, także uzależnień dziecięcych. W ramach poradni działa ośrodek wspirania rozwoju dla dzieci i dorosłych.


Jego ciekawą ofertą są zajęcia rozwijające zdolności i myślenie matematyczne dla dzieci w wieku 6 - 9 lat oraz dla grupy 9 - 12 latków. Poradnia prowadzi działalność naukową.

Wróć do listy