Poznań Biznes Partner

Strona Poznań Biznes Partner zawiera wszystkie aktualne informacje o ofertach dla przedsiębiorstw.

Na górze strony są Aktualności - tu znajdziesz najnowsze informacje i wskazówki dla przedsiębiorstw w Poznaniu.

Niżej znajdują się informacje szkoleniowe i doradcze. Znajdziesz tam terminy i tematy nadchodzących szkoleń dla firm oraz dane kontaktowe do bezpłatnego doradztwa podatkowego i prawnego.

Na stronie znajdziesz także dane kontaktowe, przeczytasz o sprawach realizowanych przez Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa w Poznaniu i zarezerwujesz wizytę w Wydziale.

Są też informacje o programie "Poznań Biznes Partner" oraz przewodnik dla przedsiębiorcy. Do tego możesz dodać swoją propozycję wydarzenia. Jeżeli chcesz otrzymywać "Newsletter Poznań Biznes Partner" możesz się zarejestrować.

Możesz także przeczytać o różnych inicjatywach Wydziału. Znajdziesz tam informacje m.in.: o Dniach przedsiębiorczości, Zielonym Poznaniu, Poznaniu dla pszczół i Zaułku Rzemiosła.

W bloku "Oferta współpracy" znajdziesz propozycje od Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa dla szkół, uczelni, NGO i mentorów.

Na stronie znajdziesz mapę z planami zagospodarowania przestrzeni miasta.

Poniżej znajdują się "Wydarzenia w twojej okolicy", gdzie możesz sprawdzić kolejne wydarzenia biznesowe w Poznaniu, np.: szkolenia, wykłady, targi.

Poniżej są małe obrazki przekierowujące na przydatne strony np.: e-PUAP, CEIDG, ZUS, Krajowa Administracja Skarbowa, MIP.

W bloku u dołu strony znajduje się stopka, która zawiera linki m.in. do:

  • pomocy, 
  • deklaracji dostępności,
  • regulaminu, 
  • polityki cookies,
  • RODO.

Znajdziesz tam też informacje o wykonawcy systemu, o zasadach i warunkach wykorzystania otwartych danych, a także dane kontaktowe: numer telefonu i adres e-mail.

W prawej części stopki znajdziesz strzałkę, po kliknięciu w którą zawsze powrócisz na górę strony.

Informacje z tej strony możesz czytać w telefonie komórkowym.

Czas trwania: 02:23