plakat

Zaczytani w drodze - gra miejska z Aniołami Wiedzy

2018-09-29 ( sobota )
14:30-19:30
Dworzec Letni w Poznaniu, ul. Dworcowa

Kategoria: Inne Oświata Dziecko

Projekt "Zaczytani W Drodze" ‍‍ to integracyjna gra miejska, realizowana we Wrocławiu i w Poznaniu, inspirowana wyjątkowymi książkami. Partnerzy organizatorów  przygotowali dla uczestników niesamowite nagrody!

Zabawa rozpoczyna się o godz 14:30 przy Dworcu Letnim w Poznaniu, gdzie na uczestników gry czekać będzie moc atrakcji, a w tym: wystawa prac małych artystów, zbiórka książek dla podopiecznych, konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych, animacje dla dzieci, poczęstunek.

Grupy biorące udział w wydarzeniu będą się składać z 3-4 osób‍‍. Pytania i zadania dotyczyć będą dobrze wszystkim znanych, a jednak odkrywanych wciaż na nowo, lektur oraz ich autorów. Gra startuje o godzinie 15:00. Pytania wyświetlane będą na mobilnej aplikacji. Po każdym pytaniu na uczestników czekać będą kolejne punkty kontrolne usytuowane w określonych miejscach (w parkach, znanych budynkach, na uczelniach, w bibliotekach), gdzie ukryte będą kody do odblokowania następnych pytań w aplikacji. Jest to niepowtarzalna szansa na odkrycie literackiego oblicza miasta. Do wygrania niesamowite nagrody dla uczestników i zwycięzców gry.

Podczas wydarzenia będzie możliwość porozmawiania o książkach, wymiany wiedzy i przemyśleń. Jesteś molem książkowym? Super. Przeczytałeś w życiu kilka książek na krzyż? Również super. Stowarzyszenie Anioły Wiedzy zaprasza do zabawy wszystkich.

Zapisów należy dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy.

Więcej informacji www.aniolywiedzy.pl/zaczytani-w-drodze

Zobacz www.facebook.com/events/1789041781212545/?ti=cl