Baner promujący wydarzenie z nazwami zespołów.

Koncert zespołów Pull The Wire, Offensywa i Budynek C

2022-12-16 ( piątek )
Klub Pod Minogą, ul. Nowowiejskiego 8, Poznań

Pull The Wire przenosi się ze scen plenerowych na deski klubów, kontynuując promocję albumu Życie to Western. W repertuarze najnowsze single, takie jak Zgniły polski rock'n'roll, Chodź na studia, ale również klasyki takie jak: Kapslami w niebo, Papieros i Noc w czerwonym mieście. Będzie gorąco, nieco brudno i romantycznie, jak na dobrym westernie. W życiu liczą się szybkie strzały i emocje.
Pull The Wire to zespół z Żyrardowa, grający muzykę, której najbliżej do punk rocka. Ich twórczość i koncerty jest jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie - bez farmazonów i owijania w bawełne, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru.

Offensywa - muzyczna alternatywa i powiew świeżości, regularnie koncertujący LIVE! Kapela ma na swoim koncie
występy na największych polskich festiwalach (Przystanek Woodstock, Pol'and'Rock Festiwal, Jarocin Festiwal), oraz na Woodstock Festival Ukraine.
Oprócz niezliczonej ilości koncertów w kraju, zespół gościł również w Holandii, Szwajcarii, Czechach, Ukrainie, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii (Londyn).
Offensywa to półfinalista 6. edycji programu Must Be The Music - Tylko muzyka.
Skład zespołu:

  • Krzysztof Borkowski - wokal/ gitara
  • Przemysław Borkowski - bas / chórki.
  • Jakub Adamus - Perkusja

Budynek C - wjechali z całej EPy! Punk rockowa wściekłość, oldschoolowy sznyt i bezkompromisowe flow. Właśnie nagrali album "Życie to podwórko".

Bilety w cenie 50 zł (pula do wyczerpania).