a

dla dzieci od szóstego roku życia

Palcem po mapie - jedziemy do Chin!

Czy istnieje kraj, w którym wciąż można spotkać smoki? Gdzie najchętniej puszcza się latawce i zapala lampiony? Jak wysoki jest Mount Everest - najwyższy szczyt na Ziemi? Kto wynalazł papier, porcelanę, zapałki, proch strzelniczy i sztuczne ognie? Czy cios kung-fu może być śmiertelny?

Gdzie znajduje się Ministerstwo Dziwnych Kroków? Jaka pora jest najlepsza na picie herbaty? Kto jest najlepszym detektywem na świecie? Jak można trafić do Krainy Czarów? Czy łatwo zostać rycerzem Okrągłego Stołu?

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, a do tego jesteś małym odkrywcą i dzielnym poszukiwaczem przygód, przyjdź na zajęcia Palcem po mapie, zwiedź z nami cały świat i zdobądź stempelki do paszportu małego podróżnika.

W lutym ruszamy w podróż do Wielkiej Brytanii!

Przewodnik podróży: Aleksandra Podżorska

Koszt zajęć: 12 zł od uczestnika; opiekunowie - wstęp wolny

Do wspólnych podróży zapraszamy dzieci od szóstego roku życia.

Na zajęcia obowiązują zapisy. Zgłoszenia prosimy przesyłać z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem na adres e-mail: a.podzorska@mnp.art.pl (liczba miejsc jest ograniczona).

Więcej informacji o cyklu Palcem po mapie - czyli podróże małe i duże z Muzeum Sztuk Użytkowych oraz szczegółowy plan podróży: tutaj