wąż wiszący na gałęzi

W dniach 19-20 maja odbędzie się kolejna edycja Poznańskich Dni Zwierząt Egzotycznych na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu pełna atrakcji dla wszystkich miłośników zwierząt.

Prehistoryczny prapłetwiec, stepojeż uszaty, przepiękna modliszka storczykowa, "zawsze uśmiechnięty" żółw matamata oraz ponad 200 gatunków innych zwierząt egzotycznych, przede wszystkim gadów, płazów oraz stawonogów, nierzadko niespotykanych nawet w ogrodach zoologicznych, będzie można zobaczyć w budynku Biocentrum Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, podczas Wystawy Zwierząt Egzotycznych.

W wydarzeniu bierze udział 60 wystawców, hodowców i pasjonatów, którzy nie tylko zaprezentują swoje okazy, ale także udzielą fachowych porad dotyczących chowu i hodowli zwierząt egzotycznych.. Nieocenioną zaletą wystawy jest fakt obcowania ze  zwierzętami z bardzo bliskiej odległości. Wydarzenie ma na celu edukację przyrodniczą szerokiego grona odbiorców, integrację środowiska przyrodników, hodowców i biologów, oraz stanowi doskonały sposób na miłe spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Wystawa Zwierząt Egzotycznych odbędzie się 19-20 maja 2018 w godzinach 10-16.

Wstęp wolny.

Zobacz www.facebook.com/PDZE.UP/