Obrazek to logo fundacji spot. Składa się ono z napisu spot wykonanego prostymi, wielkimi literami z kropką po ostatniej literze. Napis jest wpisany w okrąg, a całe logo utrzymane jest w czerni i bieli.

Spotkanie z Krystianem Hanke dla ojców

2022-11-27 ( niedziela )
15:00
SPOT, ul. Dolna Wilda 87

Fundacja SPOT. zaprasza na spotkanie z Krystianem Hanke, autorem książki "Tatowanie" i "Projektu Tatowanie" oraz współtwórcą Radia 357. Spotkanie jest skierowane do ojców.

Opis ze strony internetowej Fundacji SPOT:

""Nie jestem najlepszym ojcem na świecie" - pisze Krystian Hanke. I ta odwaga przyznania się do niedoskonałości, chwilowej bezradności, ciągłej nauki, odklejenia, czyni z jego książki niezwykłą lekturę. Ni to poradnik, ni dziennik - fascynującej, czasem żmudnej, pełnej niebezpieczeństw, smutków i ekscytacji, upadków i wzlotów - podróży przez życie w towarzystwie dziś już dziesięcioletniego Tośka, sześcioletniej Alicji i Jej - mamy, partnerki, przyjaciółki, żony. Podróży, której ramy wyznaczają dwa koncerty Pearl Jam, pierwszy odwołany przez poród Antka, drugi przez pandemię. Zapis rodzących się wątpliwości i pytań, które spędzają sen z powiek niejednemu świadomemu ojcu. Dochodzenia do rozwiązań, może nie zawsze idealnych, ale w danej sytuacji najlepszych. Radzenia sobie z porażkami i wyciągania z nich nauki. Pozbawiona patosu, pełna humoru, niezwykle prawdziwa relacja z codziennych - w czasach spokoju i czasach zarazy - trudów "tatowania", z którymi mierzy się autor i prowadzący radiowego cyklu "Projekt Tata". "'Tatowanie'. Podoba mi się to słowo, bo zdejmuje patos z 'ojcostwa'. Pozwala być tatą i przypomina mi, że nie ma takich, którzy się nie mylą, więc kochaj i działaj. Przekazuj wiedzę, respektuj wolność. Bądź dla swoich dzieci tak dobry, żeby nigdy nie usunęły cię z grona znajomych na fejsie"."

Wydarzenie jest bepłatne, ale obowiązują na nie zapisy. Więcej informacji dostępne jest na stronie internetowej organizatora wydarzenia.

Zobacz spot.poznan.pl/product/tatalajstwo-spotkanie-z-krystianem-hanke-dla-ojcow/