Zdjęcia na któym na tle przypominającym rozgwieżdżone niebo znajduje się Katarzyna Nosowska w czarnym kapeluszu.

Koncert - Katarzyna Nosowska - Letnie Historie

2020-09-19 ( sobota )
20:00
Nocny Targ towarzyski, ul. Kolejowa 23, Poznań

Kategoria: Muzyka

Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów.

Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo - choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza. Ostatnio eksploruje też sfery spoza świata muzycznego. Od roku bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie prowadzi treningi fatness i przybierając śmieszną gębę, mówi o życiu, show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Prosto, zwięźle,szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie.

Bezsprzecznie Ikona Polskiej Muzyki alternatywnej. Artystka, Wizjonerka, Trendsetterka. Nie zamyka się, cały czas poszukuje i próbuje nowego. Na przestrzeni ostatnich trzydziestu lat niejednokrotnie wywracała swój styl do góry nogami, wyznaczając kierunki rozwoju polskiej sceny muzycznej. Zdobywczyni Paszportu "Polityki", siedemnastu Fryderyków, dwudziestu Platynowych i siedmiu Złotych Płyt - zarówno z grupą Hey, jak i solo.

Bilety dostępne on-line w cenach:

  • I pula - Wyprzedana
  • II pula - 80zł
  • III pula - 90zł

*Uczestnikiem koncertu może być osoba małoletnia do 16 lat pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

Po koncercie odbędzie się darmowe afterparty.

_
opr.LT

Bilety dostępne w: