Tańczące dziewczyny w kolorach różowych i fioletowych.

Cyrkowe Wakacje z Tańcem i Sztuką!

2020-07-06 ( poniedziałek ) – 2020-07-10 ( piątek )
Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź w Poznaniu, Mansfelda 4

Nadchodzi lato pełne radości, wypoczynku i ciekawych zajęć. Będzie dynamicznie, wesoło, tanecznie i cyrkowo! Gwarantujemy dużo atrakcji i ćwiczeń! Wszystko to czeka na uczestników jedynych w Poznaniu Cyrkowych Wakacji z Tańcem i Sztuką, organizowanych przez Szkołę Baletową Anny Niedźwiedź!

I turnus: 6-10.07

II turnus: 17-21.08

Podczas tygodnia spędzonego w Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź na Jeżycach, uczestnicy Cyrkowych Wakacji z Tańcem i Sztuką będą mogli wziąć udział m.in. w:

- zajęciach żonglerki,

- zajęciach akrobatycznych (szarfy, ekwilibrystyka),

- zajęciach tanecznych, 

- zajęciach plastycznych,

- wielu zajęciach artystycznych!

Dzieci wezmą udział w projekcji filmu w Teatrze Cortiqué Anny Niedźwiedź, będą mogły poznać akcesoria i przyrządy akrobatyczne i poznają tajniki pracy w cyrku! Ich przewodnikami po cyrkowym świecie będą: Anna Süli i Łukasz Banach. W świat tańca wprowadzą uczestników półkolonii pedagodzy Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź. 

Pory zajęć: Zajęcia odbywać się będą od 9:00 do 15:00, jednak dziecko można będzie dowieźć na godzinę 7:00 i odebrać do godziny 16:00. W godzinach, gdy nie będą odbywać się zajęcia, opiekunowie będą zajmowali się dziećmi w ramach zajęć świetlicowych.

Posiłki: Uczestnikom wakacji organizator zapewnia obiady. Menu uwzględnia wszelkie nietolerancje pokarmowe (obowiązuje dopłata wg indywidualnej wyceny). Dzieci i młodzież zabierają ze sobą śniadanie i podwieczorek - codziennie. Wiek uczestników: Na wakacje mogą zapisywać się dzieci od 6 roku życia.

Miejsce zajęć: Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź w Poznaniu, ul. Mansfelda 4

Zapisy: https://bit.ly/3hghULB 

- ubezpieczenie NNW wszystkich uczestników; - ciekawy program dydaktyczno-rekreacyjny.

Płatności: 630zł - uczestnicy spoza szkoły 600zł - uczniowie NSST, SBAN, SAA 550zł - rodzeństwo Zgłoszenia przyjmujemy do 23.06.2020  

Informacje: tel. 511 901 162 (II piętro) info@szkolabaletowa.poznan.pl

Zobacz www.szkolabaletowa.poznan.pl/cyrkowe-wakacje-z-tancem-i-sztuka/