[wortal] Ruszył konkurs "Historie z Iglicą w tle"!

Pierwsza podróż schodami ruchomymi, kolejki do pawilonu z klockami LEGO, zbieranie targowych prospektów a może niezapomniana randka na targach? Sto lat obecności targów w Poznaniu to w dużej mierze suma nieskończonej liczby osobistych historii i wrażeń. Z okazji okrągłego jubileuszu Międzynarodowych Targów Poznańskich, Grupa MTP organizuje konkurs Historie z Iglicą w tle i zachęca do dzielenia się wspomnieniami.

. - grafika artykułu
fot. materiały prasowe

W tym roku Międzynarodowe Targi Poznańskie obchodzą jubileusz stu lat istnienia. Historia tego miejsca to nie tylko głośne, przełomowe wydarzenia relacjonowane w mediach, lecz także przeżycia, anegdoty i obrazy zapisane w pamięci mieszkańców Poznania, wystawców oraz zwiedzających. Wiele osób słyszało o spontanicznym koncercie Iron Maiden w restauracji "Adria" czy ekspozycji kawałka księżyca na Światowej Wystawie Filatelistycznej, ale te mniej spektakularne zdarzenia pozostają zazwyczaj jedynie w indywidualnych wspomnieniach.

Międzynarodowe Targi Poznańskie ogłaszają konkurs Historie z Iglicą w tle, w ktrórym zachęcają wszystkich do stworzenia razem z nimi kolekcji wspomnień. Swoją historię oraz zdjęcia można przesyłać drogą mailową na adres archiwum@grupamtp.pl, opisać w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage'u Targowe Archiwum Cyfrowe lub wysyłać pocztą na adres: Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań, z dopiskiem "Historie z Iglicą w tle". Na autorów najciekawszych materiałów czekają atrakcyjne nagrody.

Szczegóły konkursu na fanpage'u @TargoweArchiwumCyfrowe i tutaj.

oprac. red.

sieci społecznościowe