Enea Edison Festiwal

Poczuj rytm największych polskich przebojów i odpocznij od zgiełku miasta. W weekend 5 i 6 lipca baw się na świeżym powietrzu, w rodzinnej atmosferze i przy najlepszej muzyce.

Zielone tło, które przypomina liście tropikalnej rośliny. Wśród liści żółte kwiaty i czerona kula, która ma symbolizować zachodzące słońce. Na wierzchu rozpiska występujących wykonawców podczas festiwalu. - grafika artykułu
Enea Edison Festiwal 2024

Kierskie krajobrazy 

Edison Festiwal odbywa się w malowniczej scenerii Jeziora Kierskiego, które jest oddalone od centrum Poznania zaledwie piętnaście minut jazdy samochodem. Jest to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek w towarzystwie znanych artystów.  

Dwa dni świetnej muzyki 

Na scenie pojawią się tacy wykonawcy jak: Mrozu, Jack Brango, Kathia, Nita, Rubens, Natalia Szroeder, Bitamina, Daria Zawiałow, Paula Biskup czy Dawid Tyszkowski. Wielu z nich już znamy z radiowych hitów, jednak nawet debiutanci polskiej estrady dorównują im poziomem artystycznym. 

Goście tegorocznej edycji Enea Edison Festiwal wystąpią na dwóch scenach według line-upu:  

Piątek 5 lipca 

  • MainStage, start 17:35: Dawid Tyszkiewicz, Natalia Przybysz, Maja Jeżowska, Mrozu 
  • ForestStage, start 18:20: Maks Łapiński, Paula Biskup, Edyta Bartosiewicz 

Sobota 6 lipca 

  • Main Stage, start 17:35: Nita, Natalia Szroeder, Bitamina, Daria Zawiałow 
  • Forest Stage, start 18:20: Jacko Brango, Kathia, Rubens 

Różnorodne strefy zabawy 

Oprócz dobrej muzyki na uczestników będą czekać smakowite kąski oraz wiele kreatywnych aktywności. Na terenie festiwalu pojawi się także specjalna strefa rodzinna, w której rodzice z dziećmi będą mogli wspólnie spędzić czas.  

W piątek i w sobotę od 23:10 będzie można dołączyć do wydzielonej strefy przy Forest Stage i porwać się na taneczną ucztę z Silent Disco! Również w tym miejscu, przez cały dzień, odbywać się będzie Silent Disco dla najmłodszych. 

Kaucja zwrotna za słuchawki wynosi 30 zł, płatność kartą przy odbiorze słuchawek. Słuchawki na Silent Disco dla dzieci wydawane są bez kaucji.  

Bilety  

Wejściówki na wydarzenie można kupić przez stronę eventim.pl. W ofercie znajdują się karnety dwudniowy oraz bilety na pojedyncze dni.  

  • Karnet dwudniowy normalny: 279 zł / ulgowy: 140 zł 
  • Bilet jednodniowy normalny 199 zł / ulgowy: 100 zł  

Eventim dolicza opłatę serwisową za zakup biletów.